infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

iyi aksamlar arkdslar elhamdulillah esimin sonucu cok iyi bnmde dun hsg cekildi doktor cekimden sonra tuplern acik dedi ama raporumu bi daha kiadetmde alicam elhamdulillah bnde de bisr yok gibi asilama mi olck simdi ?

inş. olmazssın canım hadi iyi haberlerini bekliyoruz
ne bilim canım yaa hanidoktor gebe değilsin deyince bıraktım herşeyi.ama ilaç soğan kürüde yapmadım yinede adet olursam da kendiliğinden olsun.bakalım ne zaman adet olcam ağrılarım devam ediyor akıntı geliyo ama sürekli bir üşüme var kaloriferler yandığı halde üşüyorum
ayağımdan çift tabanlı çorabı hiç çıkarmıyorum

aynen canım seni çok çok iyi anlıyorum..

oy maşallah.darısı bizlerin başına inş bizlerde o güzel haberleri alırız..

oy maşallah.darısı bizlerin başına inş bizlerde o güzel haberleri alırız..
cnm çok sevındım herşeyın yolunda olmasına..inşallah allahın ıznıyle kalp atısınıda duyucaksın..bize dua etmeı unutma

Canimm cok sevindim insallah sagliklica gecirirsin.kalp atisinida bekliyrz dua ile
Allah razı olsun kızlar doktor ayin 21 ine çağırdı ozamana kadar vakit nasıl geçecek bilmiyorum walla hep dualarimdasiniz inanin kendimden önce size ediyorum sizinde hayırlı haberlerini zi en kisa zamanda alcaz inş ben inanıyorum sizde inanmaktan ASLA vazgeçmeyin !

Kizlar hepimiz icin arapca bilmiuorum turkce Amenersulu Yasin Ayetl kursi sureler okuyup dua ettim..Rabbim dualarimizi kabul etsin ..ve tum tedavi goren.. tup ..asilama.. tum ellerini acip dua eden evlat hasreti ile yanan herkese Rabbim eli ayagi duzgun sagligi sihati yerinde bize hayirli evlat Rabbime hayrli kul olucak guzel yetistirip buyutup bakip buyutecegimiz hayrli omru olan evlatlar nasip etsin..Allahim gonlumuzde kalbimizde olani hayirli eyleyip tez zamanda nasip etsin..evlatlarimiza bakip baslarinda olucagimiz saglikli omur versin..burada ve tum dunyada hamile arkadslarimizinda kolaylikla saglikla bebislerini kucaklarina almayi nasip etsin.. hicbir anneyi evlatsiz .evladi anasiz babasiz birakmasin.. Rabbim kimseyi evlat acisi ile sinamasin yasatmasin...Aminnn Amiiinnn Aminnn Ecmain.. Rabbim sen yerlerin goklerin canli cansiz tum varliklarin sahibi yoktan var edensin .. Ol dersin ve olur.. bizlere hayirli guzel dogru dualar etmeyi nasip eyle..sabir ve sukuru dilimizden ve kalbimizden eksik etme..sahip oldugumuz ve kabul etigin tum dualarimiz icin Sana binlerce sukur olsun..Suphesiz ki Sen Duyan Goren Isiten tum Vasiflara sahip olansin..Senden baska kimseye boynumuzu eydirme.. Hamdolsun Sukurler olsun..

Gunaydin canim azin bal yesin Rabbim seninde isteyen herkesinde dualarini kabul etsin tez zamanda inslh..
Canım sen aşılama mi oldunnn ben de çatlama iğnesi yaptın sadece sanıyorum inslh mucizen seninledir kötü düşünme sen iyi şeyler düşün ki oda tutunabilsin

Allah razı olsun canım ağzına sağlık ne güzel dua etmişsin

hadi gözünaydın cnm duaların içinde Allah razı olsun

günaydın cnm senin bat ne zamandı günün geçtimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…