infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

tedavi görüyomuydun cnm sen

Inslh canim Allah razi olsun benimde burdaki tuuuum arkadaslarimizinda seninde isteyen herkesin duasi kabul olsun inslh..bnde hamis haberleri alip mutlu olmak o enerjiyi icimde tasimak istiyorum bn hep 28. Gun olurum gcn ay 29 da oldum cuma hunu kanda cikioms sanrm ama bn en az saliyi beklicem

yok görmüyordum, bir yılı geçkin korunmuyoruz, bir ay sadece klomen kullandım, ilk denemede tuttu, kanda göründü ancak iki gün sonra sönmüş, sonra işimden dolayı devam edemedim, çünkü belli günlerde takibe gitmem lazım, gitsem olurdu belki, çünkü bir tanıdığım 7-8 ay devam etti klomen tedavisiyle buldu, doğal yolla olsun istiyoruz ancak, "olmuyor", böyle demekte insanı üzüyor ama niye olmuyor, Rabbim inşallah vesilesini nasip eder. Çok dua etmek lazım.

Bizde doal yolla olsun bekledik olmadi bizim canm 2 yil dieblirim

Inslhh sizin olur canim

biz çatlıcaz onlar çatlıyana kadar

benımde 24 mm oldu bırtaane kalıtelı yumurtam oldu pregnly ıgne verdı vuruldum 36 saat ve ondan sonrakı gunler dedı

slm kızlar çatlatma iğnemi vurduralı 15.gündeyim bugün.daha adet olmadım.doktor kan testinte negatifti.acaba pozitif olma durumu olurmuki.kan testimi 11.gün yaptırmıştım.

Offf yine geldi regl olucam hissi.. yok diye umutluydum bebisimden suan tum umudum yerle bir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…