infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

L
korkma cnm allahın ıznı ıle bısey olmaz..yaptırttınmı kan testı kaç olmuş deerlerin

aminn esescimm nerelerdesin sohbetlere pek katılmaz oldun ıyımısın kuzum
Bugün yaptircak tikta fırsat olmadı cnm ya perşembe doktora gidecez inş belki yaptrmayiz bi daha test ama ben çok merak ediyorum

ben regl olunca avutulmayi hic sevmiyorum...seni burdaki herkes gibi cok iyi anliyorum..bnmde negatif olursa biliyorum cok canim sikilicak dr bana adt olursan 2. Gunu olmazsan 17 de gel dedi canim.. reglmi 11-12 bekliyorum bakalim
ben regl olunca avutulmayi hic sevmiyorum...seni burdaki herkes gibi cok iyi anliyorum..bnmde negatif olursa biliyorum cok canim sikilicak dr bana adt olursan 2. Gunu olmazsan 17 de gel dedi canim.. reglmi 11-12 bekliyorum bakalim
ben daha adet olmadım doktor bugün kandan baktı negatif.aşılamanın 11 günü.bugün adet olcak gibi 2-3 gündür ağrım var.doktor adetin başladığında gel dedi.

Amiiiin canim..ne guzel saglikli sihatli inslh hayirli evlat olsun cnm hamile bi arkdsmz olarak duan icin Allah razi olsun gecn hafta bugundu asilamam

ben daha adet olmadım doktor bugün kandan baktı negatif.aşılamanın 11 günü.bugün adet olcak gibi 2-3 gündür ağrım var.doktor adetin başladığında gel dedi.
Ya canim birde kusura bakma sormustum muhtemeln ama kafa kalmadi sperm banyosundann sonra hizli harektli sayiniz birde sende varmiydi bi sorun...kusuruma bakma nolurr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…