infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hadi hayırlısı olsun inşallah tatlım..bende çarşmba doktora gıdıcem..rahmın durumuna bakıcak düşük sonrası herhangı bı zarar varmı dıe..senın yumurtan kaç mm cnm
düşüğün peşi çabuk gelir der büyüklerimiz inş. seninde öyle olur yumurtam 18,5 mm di bugün yarın öğlen vurul dedi işte sen de istanbuldamıydın

düşüğün peşi çabuk gelir der büyüklerimiz inş. seninde öyle olur yumurtam 18,5 mm di bugün yarın öğlen vurul dedi işte sen de istanbuldamıydın

maşallah yumurtan gayet ıı buyumus cnm..insallah oyle olur 3 sene üstü hamile kaldım artık beklemeye tahammulumm yok cnm..evt istanbuldaıyım

Eger asilamam tutmazsa kesinlikle Rabbin boyle istedigi icindir..4 yumurtam vardi 19 civrlarinda 1 gun sonra catltma ignemi oldum..esimin harektlilik dusktu onuda hqrektli % 80 olark yerlestirildi dr um cok iyi ve cok tecrubeli bir dr 35 dk bas asagi yattim eve geldim dinlendim evi bile supurmuyorum.. bakalimmm hepimiz icin hakkimizda hayirlisi

canım senin sonuçlar ne zaman.umarım bebeişini alırsın inş.benim olmadı moralim bozuk.

canım senin sonuçlar ne zaman.umarım bebeişini alırsın inş.benim olmadı moralim bozuk.
ben regl olunca avutulmayi hic sevmiyorum...seni burdaki herkes gibi cok iyi anliyorum..bnmde negatif olursa biliyorum cok canim sikilicak dr bana adt olursan 2. Gunu olmazsan 17 de gel dedi canim.. reglmi 11-12 bekliyorum bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…