infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

slm kızlar bugün doktora gittim malesef olmadı.sinirlerim boşaldı artık hiç birşeyden umudum yok
Ne yalan solim uzuldum bnde umutluydum belirtilerinden ama nasip..yaaa olucak inslh ilk seferde tutanlarin sayisi az zaten..bnmde kendim icin enerjim dustu gecen hafta bugun yapilmisti asilamam..bol bol dua et canim Rabbim isterse olur inslh en kisa zamnda

merhaba canım sende haftaya mı test yaptırcan

inş. güzel haberler verirsin cnm bende bugün dr a gittim yarın öğlen gibi ovitrella iğne verdi gerçi daha öncede yaptırmıştım bakalım kısmet

hormonlarımın sonuçları da geldi seninkiler nasıldı canım? prolaktin 30 lh 15.7 imiş benim. çok sorun değilmiş. bu y deneyecez bakalım kloeni. ya fsh ı sormayı unuttum o kaçtı acaba

hormonlarımın sonuçları da geldi seninkiler nasıldı canım? prolaktin 30 lh 15.7 imiş benim. çok sorun değilmiş. bu y deneyecez bakalım kloeni. ya fsh ı sormayı unuttum o kaçtı acaba
bende yeni yaptırdım geçen hafta prolaktin 13,77 Lh 5,37 fsh 8,5 tsh 1,009 estradiol 21,02

Ya korkuyoruz ya hamile deilsem diye bu hafta bi doktora gidelim bakalım ona göre soyliycez işte zor dayanıyorum walla

korkma cnm allahın ıznı ıle bısey olmaz..yaptırttınmı kan testı kaç olmuş deerlerin

merhaba kızlar , aşure ayındayız ..
Rabbim inşallah oruçlarımızı ve dualarımıı kabul eder ..
hepinizi çookk öpüyorum ..

aminn esescimm nerelerdesin sohbetlere pek katılmaz oldun ıyımısın kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…