infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Slm canim benim eşimde imam. Bende sigortacıyım ama çalismiyorum. Rabbim hepimize hayirli saglikli imanli evlatlar nasip etsin. Amin.

Canim ya uzulme bende dr umdan cok memnunum ama iyi bir dr oldugu icin yoksa aslinda hic tarzim olmayan bi dr sormadikca asla konusmuyor sunu sunu kullan su gun gel bende soramiyorum ..sorsan konusuyor.. inslhhh Allahin izniyle guzl hbrler vericz hadi baklm

selam kızlar bu ay klomen kullandım ayın 3. de batım ama bende hiç hamileleik belirtisi yok yinemi hüsran olsa şimdiye cıkardı galiba belirtiler 2 gün kaldı hastalanmama Rabbim yardım etsin

hamdolsun , şükür cnm sen nasılsın :)
Canim adet oldun mu sen ben hala olmadım hic böyle olmazdi. 36.gunolmam lazımdı 38.gun oldu bugün hala yok belirti falan da yok geçen hafta yumurtla mış tim ya acaba ondan gecikmiş olabilir mi ne diyorsunuz,?

Ay ne güzel :) nerde oturuyosunz :) benmde hem babam imam hem kayinbabam

canım benm doktorum normalde çok açıklayıcı ve kibar biridir ilk defa böyle tavırlı davrandı sanırım başka doktora gititm deyince hoşuna gitmedi brde çok yoğun olurttuğunu belirti ondandır belkide inşalalh hayrlı haberler vermek nasip olur hepimize

selam kızlar bu ay klomen kullandım ayın 3. de batım ama bende hiç hamileleik belirtisi yok yinemi hüsran olsa şimdiye cıkardı galiba belirtiler 2 gün kaldı hastalanmama Rabbim yardım etsin
günün geçmeden belirti olmayablr canım inşallah hamilesindr

Dur canim sakin oll.. eminnisin adet olduguna adet kanamasi gibimi ..durdu diyorsun
canım devamı geldi :))) ama normade az oluom da zaten ben ama soğan kürü yaptıydım bu ay dikkat et kanaman çok olur parça bile gelebilir dedilerdi, her zamanki gibi oldu az bile hatta belki ama çok değil kesinlikle. şeyimizle bulduk belayı valla :) yarın dr a gidecem adetin 4. günü. 3. gün pazara geldi ya hormon testi bimem ne için.

Canim yaaa..hadi bakalim inslh guzel gelismelerle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…