İnfertilite tedavisi olanlar toplanalım mı?

Bahan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
571
119
28
1 buçuk Sena oldu gebelik oluşmadı henüz. Devlet hastanesine gittim hep ama pek fayda göremedim. Ankara’da olup bu konuda yardımcı olabilecek deneyim sahibi arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

Merhaba..bir tüp bebek merkezine başvurmanız daha yerinde olacaktır..gerekli tetkikler yapılır ve bir yol haritası çizilir..Ankarada yaşamıyorum ve çok iyi bilmemekle beraber iki arkadaşım Ankarada genart tüp bebek merkezine başvurmuşlardı..ikisine de tüp bebek yapıldı, biri anne oldu öbürü tutmadı..ama ilk önce ne durumda olduğunuzu benim gerekir.

Ayrıca ne durumda olursanız olun umutsuzluğa düşmeyin..benim 3.tüp bebek denemem..bugün başladım..hayırlısıyla olur inşallah..dua ediyorum

Polikistik kistlerim olduğunu söylemişti en son ki doktor ama ben bilindik alanında iyi bi doktor varsa ona görünmek istiyorum

Polikistikse yumuryalıklar kendiliğinden gebelik oluşmaz diye bi durum yok, sadece biraz daha zor oluyormuş. Çünkü yumurta büyüyor büyüyor ama çatlamıyor. Basit bir tedaviyle bile kalabilirsin çünkü yumurtan var. Ama yine de tüp bebek merkezine git derim, onlar bu konuda tecrübeli

1 buçuk Sena oldu gebelik oluşmadı henüz. Devlet hastanesine gittim hep ama pek fayda göremedim. Ankara’da olup bu konuda yardımcı olabilecek deneyim sahibi arkadaşlar bilgilendirebilir mi?
Bilkent şehir hastanesi infertilite bölümüne görünebilirsiniz aşama olarak ilerlemek daha iyi. Gerekli testleri yaptırdınız mı hormonlarla alakalı

Merhaba kızlar
bend 1 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım ama olmadı.çok karamsardık artık.burdan bilgi edinerek deha magnezyum folik asit omega 3 kullandım.ve 38 yaşında doğal yollarla hamile kaldım.tüp bebek tedavilerinden sonra 1 yıl boyunca yumurtam olışmadı.iyice ümitsizdim ama sonuçta doğal yolla oldu.o yüzden kimse karamsar olmasın lütfen ama sebebsiz infilite varsa destek vitamin şart diye düşüüyorum tabiki doktorunuza başvurun

Bende polikistik sendrom var işte

Merhaba benimde evleneli 1 buçuk sene oldu ve hiç gebelik oluşmadı bendede ve ben adet söktürücü kullanmadan kesinlikle adet göremiyordum ayrıca yumurta tembelliği olmuştu bende hiç yumurtam gelismefi iki ay ovulasyon testi kullandım hiç yumurtlama görmedim sonraki iki ay farklı hap tedavileri gördüm yine yumurtam büyümedi tepki vermedi bile geçen ay gonal f igne kullandım 18 gün boyunca iğne kullandim yine gelişmedi doktorum tüp bebeğe yönlendiricegini söyledi iğne bittikten sonra yumurtlama belirtileri hissettim doktora gittim iki tane yumurta büyümüstü çatlatma iğnesi kullandım dediği saatlerde ilişki oldu şuan 5 haftalık hamileyim beni dinlersen bı özele git daha güzel ilgileniyorlar özele gitmeden önce bende devlette boş yere vakit kaybetmişim dedim ben umudumu kesmiştim olmuycak diye siz kesmeyin hayat mucizelerle dolu

Ay inşallah hayırlısı ile böyle güzel haberler görünce etrafımda çok mutlu oluyorum

Merhaba, yumurta oluşmadığını nerden biliyorsunuz peki ? Ovulasyon mu yoksa yumurta takibi mi yaptıedınız

Bende yumurta temmelligi var amh 0.04

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…