Indüksiyonlu ocak kullanan var mııı????

kızlar inüksiyonlu ocak kullanan var mı tavsiye ediyor musunuzz artıları eksileri neler? bilen var mııı
Merhaba belki biraz geç ama yeni üye oldum.Bu konuda yabancı siteler haricinde türkçe sitelerde açık cvp bulamadığım için sizinle paylaşmak istedim.Yaklaşık bir yıldır siemens indüksiyonlu ocak kullanıyorum.Mutfağımı yenilerken verdiğim en güzel ve doğru kararlardan birde bu oldu sanırım.Cam ocakları kullananlardan demirlerinin temizliği,seramik ocağın temizlenme ve patlama sorunu derken gözümü karartıp indüksiyonlu ocak almaya karar verdim.Birkere önce duruşundan başlarsak bir ocak mutfakta ancak bu kadar şık durabilir.Temizliğine gelirsek sil kurula ışıl ışıl.Elektirikli ocaklardaki gibi yapışma durumu olmuyor.Yemek pişerken sıçradı veya taştıysa al tencereyi kenara anında sil (bunu elektirikli ocakta yapamazsınız).Faturama gelirse herhangi bir artış olmadı.Gerçektende elektirik konusunda da çok iyi.Çok uzun yazdım ancak araştıranlar için fikir olsun istedim.Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…