Indirimm kaçmazzzzzzzzz

YARAMASS

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2011
750
143
36
:nazar:ARKADAŞLAR Mengusto | Türkiye'nin İlk Erkek Alışveriş Kulübü BU SİTEDE BİSSE-İBRAHİM KEFELİ-RAMSEY-SILK&CASHMERE ÜRÜNLERİNDE %30,%40 İNDİRİMLER VAR SAKIN KAÇIRMAYIN
BEN EŞİME 2-3 GÖMLEK ALDIM BİLE TAKIM ELBİSELERDE DE İNDİRİM VAR.AYRICA ERKEKLER İÇİN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR SİTE TAMAMEN ERKEKLERE YÖNELİK
ÜRÜNLER SATILIYOR BEN ÇOK BEĞENDİM BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.ŞUNU DA HATIRLATAYIM ÜRÜNLER SEZON ÜRÜNLERİ KESİNLİKLE MODAYI DA YAKINDAN
TAKİP ETMİŞ OLUCAK ERKEKLER :))

Son düzenleme:
haftaya erkek kardeşimin doğumgünü var.hersene parfüm gömlek almaktan bıkmıştım,umarım değişik bişeyler çıkar ...

haftaya erkek kardeşimin doğumgünü var.hersene parfüm gömlek almaktan bıkmıştım,umarım değişik bişeyler çıkar ...

eminim bulursun tatlım kol düğmeleri çok güzel bir tane gerçek pusula dan kol düğmesi vardı arabalı kol düğmesi filan hem esprili hem genç işi süper yani
dışarıda bulmak çok zor :KK1:

Bu arada diğer alışveriş siteleri gibi 10-15 gün bekletmiyolar 3 kez sipariş verdim 3 de 2-3 içinde elimde oldu ellerinde varsa hemen kargo yapıyolar zaten :nazar:

eminim bulursun tatlım kol düğmeleri çok güzel bir tane gerçek pusula dan kol düğmesi vardı arabalı kol düğmesi filan hem esprili hem genç işi süper yani
dışarıda bulmak çok zor :KK1:

aynen canım ya katılıyorum.kargonun bekletmemeside süpermiş.ozaman BAŞLASIN ALIŞWERİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :KK52:

aynen canım ya katılıyorum.kargonun bekletmemeside süpermiş.ozaman BAŞLASIN ALIŞWERİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :KK52:

:) aynen valla zaten biz olmasak erkeklerin üzerlerine doğru dürüst bir şey alacağı yok şahsen ben eşime bu konuda çok desteğim :) hemen hemen herşeyini
ya birlikte alıyoruz yada ben alıyorum kendine kalsa 1 tişörtle bir kotla bir yazı geçiricek adam :) bu siteden gömlek aldım çok ta uygundu 58 tl mi 60 mı öyle bişey
çok kaliteli bi gömlekmiş süper ütü yaparken bile anlıyosun kalitesini

:nazar:ARKADAŞLAR Mengusto | Türkiye'nin İlk Erkek Alışveriş Kulübü BU SİTEDE BİSSE-İBRAHİM KEFELİ-RAMSEY-SILK&CASHMERE ÜRÜNLERİNDE %30,%40 İNDİRİMLER VAR SAKIN KAÇIRMAYIN
BEN EŞİME 2-3 GÖMLEK ALDIM BİLE TAKIM ELBİSELERDE DE İNDİRİM VAR.AYRICA ERKEKLER İÇİN ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR SİTE TAMAMEN ERKEKLERE YÖNELİK
ÜRÜNLER SATILIYOR BEN ÇOK BEĞENDİM BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUM.ŞUNU DA HATIRLATAYIM ÜRÜNLER SEZON ÜRÜNLERİ KESİNLİKLE MODAYI DA YAKINDAN
TAKİP ETMİŞ OLUCAK ERKEKLER :))

kredi kartları geçerli mi?? ve dolandırma falan olmaz değilmi

$4761-mavixxl-11.jpg bu gömleği aldım bugün kuzenimin doğum günü var pazartesi :KK34:

Son düzenleme:
$4777-stngumus-11.jpg $4797-stngumus-11.jpg $5038-siyahstn-11.jpg $5038-siyahstn-21.jpg

kocacığıma aldığım kol düğmeleri çok güzel değil mi sizce de :) çanta ise katlanabiliyor süper bişey şehirden birkaç gün uzaklaşmak istediğimizde eşinizin bütün eşyalarını alıyor böylece size kendi bavulunuzda daha çok yer kalıyor :)):KK1:

:) aynen valla zaten biz olmasak erkeklerin üzerlerine doğru dürüst bir şey alacağı yok şahsen ben eşime bu konuda çok desteğim :) hemen hemen herşeyini
ya birlikte alıyoruz yada ben alıyorum kendine kalsa 1 tişörtle bir kotla bir yazı geçiricek adam :) bu siteden gömlek aldım çok ta uygundu 58 tl mi 60 mı öyle bişey
çok kaliteli bi gömlekmiş süper ütü yaparken bile anlıyosun kalitesini

al bendende okadar...eşim bana alsa bi tişört 50 bahane bulurum.yok modasıydı,rengiydi,bedeniydi,gögüsleri buyuk gosterdi,göbeğimi çıkardı .... :KK52: ama ben alıyorum eşime modaymıi,renkmiş demeden giyer.benimkinede kalsa 'ne gerek war benim tişörtlerim pantolonlarım yetiyor' diyor :KK1: ben 2 dolap kıyafetimle hala yetmiyor diye sızlanıyorum :KK55:

X