İndirimli ürünler buldum. Kaçırmayın bence!!!

mat101_magduru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
5
0
arkadaşlar çok uygun fiyatlı ürünler buldum. bazıları tek beden kalmış. çoğu yüzde 50 indirimli. bedeninize uyan varsa kaçırmayın derim. mağazaların yeni sezon ürünleri hep çok pahalı çünkü.

Hırka koyu kırmızı - Kadın - RAINBOW - ...............
T-Shirt pembe - RAINBOW - ..........
Pantolon pastel nane - bpc selection - ............
Ceket royal mavi - İndİrİm - RAINBOW - ..............
Kapitone ceket konyak kahverengi - .............
2'li pakette askılı bluz çiçekli/zeytin rengi - bpc bonprix collection - .....

Son düzenleyen: Moderatör:
bonprix online alışveriş sitesini bende uzun zamandır takip ediyorum ama güvenemediğim için kart ile alışveriş yapmadım,o yüzden kapı da ödemeyi düşündüm ama ondanda caydım çünkü;..türkiye pazarına yeni giriş yapmış alman tekstil firmasıymış,bu sitede o firmaya ait .. net'te bu site hakkında hiç iyi şeyler yazmamışlar,bende alışveriş yapmak için tedirgin oldum açıkçası :26:

( kesinlikle bulasılmaması gereken ve musterisini maymuna ceviren bir alısveris sitesi. katalogdan ogrenip sitesini dolasmak icin girdim ve bikac urun begendim. internetten ilk alısverisim olacaktı. sitede urunlerin en gec 14- 21 is gunu icinde ulastırıldıgı yazsa da siparisi vermemin ustunden 1 ayı gecti. arayan soran olmadıgı icin merak edip mail yazdım. maile istinaden musteri temsilcisi geri donus yaptı ve urunlerin yeni yıl sonrasında gonderilecegini soyledi. yani 2 ayı da geciyor siparisin ustunden. telefonu kapattıktan sonra iskillenip sikayet var sitesine girip baktım ki bir yıgın magdur insan var.

bir kere kimse urun kalitesinden memnun degil. siparis edilenden farklı urun ya da sectiginiz urune benzer uyduruk birsey gonderiliyormus. kredi kartınızdan tekrar tekrar para cekilmesinden tutun da, parası alınan urun icin oyle bir siparisiniz yoktur denmesine kadar ya da iade edilen urunun parasının iade etmemek icin her turlu hile hurdaya basvurarak musteriyi yormaya ve vazgecirmeye calısmak gibi. simdi acıp siparisimi iptal etmek icin arayacagım ve anladıgım kadarıyla canımı cok sıkacaklar.

memlekette isteyen istedigi gibi at kosturuyor o moral bozan. insanlar magdur oluyor ama bu tarz muesseselere dur diyen yok anladıgım kadarıyla. yoksa bu kadar magduriyet olmazdı. bu ilk internet alısverisimdi ve sanırım son olacak. bir daha bulasmam.

edit: kesinlikle urunleri cok dandik ve katalogda verilen urunun benzerini yolluyorlar. kolay alısveris diyerek bulasmayın akabinde olay cileye donusuyor. paranızı iade almanız deveyi hendekten atlatmaktan daha zor. urunlerin kalitesi kotu, bunlara odenen fiyatlarla dısarıda cok daha iyisini bulabilirsiniz ) .. bunun gibi bu site hakkında daha çok serzenişte bulunmuşlar .. bende çok kararsız kaldım :44:

konuyu açan arkadaşın ilk mesajı bu zaten (!) :26:

siteye daha yeni üye oldum ve öğrenci olduğum için her zaman girme fırsatım olmuyor. bu siteden kuzenim alışveriş yapıyor. biz de yurttaki kızlarla iç çamaşırı siparişi verdik ve hiç sıkıntı çıkmadı. yapılan yorumlar beni şaşırttı açıkçası. niyetim sadece indirimli ürünlerden haberdar etmekti. bedenime göre olan bişeyler bulsam ben alacaktım zaten ama her beden olmadığı için fiyatlar uygun diye buraya yazdım. asla kimseyi yanlış yönlendirmek istemem, ben sadece kendim ve kuzenimin tecrübelerine dayanarak tavsiyede bulundum...

Arkadaşlar ben giyim alışverişimi genelde tozlu.com dan yapıyorum, memnunum. Kozmetik alışverişimi ise sadece kozmetik ürünleri üzerine profesyonelleşmiş bir siteden yapmayı tercih ettiğim için www.arbelkozmetik.com dan yapıyorum. Bunun dışında kitap almak istesem yine www.kitapyurdu.com sitesinden alırım. Bunlar hiç değişmez.

X