indirim, ücretsiz kargo ve hediye çeki veren alışveriş siteleri

pedalizaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
32
0
Kızlarr indirim biz bayanlar için çok önemli yalan yok :) burada alışveriş sitelerinde yapılan indirimleri kampanyaları paylaşalım diyorum ben. kozmetik teknoloji ve bizim ilgimizi çekebilecek her şey. ben başlıyorum
pazarlıklaal.com facebooku beğenene 10 TL indirim, kargo ücreti yok ve sitede ayrı pazarlık yapılabilir ve indirim kuponu mevcut.

buraya kaydolurken girdiğimiz siteleri sordular(trendyol vb.) %90'a varan indirim fln yazıyodu. olacak mı böyle şeyler? :KK43:

Ben kizlar.com.tr den alışveriş yapıyorum ürünleri çok uygun belli bi fiyattan sonra da kargo bedava bayıldım bu siteye valla tam benlikk :KK16:

bu arada buraya yazacağıma konu açtım.. Gencallar Giyim facebook sayfasını beğenenler 15TL indirim kazanıyor bilginize.. 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar bunu kullanabiliyormuş..

Kızlarr indirim biz bayanlar için çok önemli yalan yok :) burada alışveriş sitelerinde yapılan indirimleri kampanyaları paylaşalım diyorum ben. kozmetik teknoloji ve bizim ilgimizi çekebilecek her şey. ben başlıyorum
pazarlıklaal.com facebooku beğenene 10 TL indirim, kargo ücreti yok ve sitede ayrı pazarlık yapılabilir ve indirim kuponu mevcut.

$Cyrene_biocosmetiques_kargo_bedava.jpg
Yeni keşfettiğim doğal kozmetik markası var: Cyrene . Tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA. Önermli bir avantaj olduğunu düşünüyorum.

limango buara baya kupon falan veriyor sağolsun ama sanırım önceden birşeyler aldığım için.

mymija.com kargo ücretsiz çok güzel ürünler var burda da hatta birara bu siteyle alakalı indirim kodu bulmuştum ciddi oranda:)

Son düzenleme:
X