Makyaj Ürünleri indirim heyecanı başlar :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bebeox

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
110
5
watsons yine meşhur indirimini yapıyor kızlar loreal, max factor, maybellıne, gibi ürünlere indirimler var bu markalardan kullandığız ve beğendiğiniz ürünleri tavsiye edermisiniz lütfen :)

canım max factor rimelinden vazgeçmem.
Loreal saç bakım ürünleri maybelline rujları :)

çok seviyorum bu indirim günlerinin her ürün bulunmuyor ama yinede çoğu şey aradan çıkıyor :)

evvet gittim sonunda watsonsa :) lorealin saç bakım yağı maybeline jelliner, maybeline rocket maskara aldım :KK73: ruj ve fondoten de alcaktım ama karar veremedim onları da cuma almaya gitcem artık

max factor masterpiece max en sevdiğim rimeldir.
maybelline color tatoo tekli krem farların altın rengini aldım bugün, bilseydim watsonstan alırdım:KK43:
maybellinein collosal göz kalemi ve masterpiece eyelinerını merak ediyorum.
watsons yakınlarda yok maalesef olsaydı bayağı bir ürün kapardım:KK43:

maybellinein collosal göz kalemi yoktu gittiğim yerde kalmamış olsaydı onu da alcaktm 10 tl di fiyatıda. çok kalabalıktı zaten çoğu ürün kalmamıştı özellikle rujlarda ve jelliner renkleri fln bitmişti

gratiste de %40+%10 indirim varmış oraya da bakabilirsin :)

maybellinein collosal göz kalemi yoktu gittiğim yerde kalmamış olsaydı onu da alcaktm 10 tl di fiyatıda. çok kalabalıktı zaten çoğu ürün kalmamıştı özellikle rujlarda ve jelliner renkleri fln bitmişti

Mac faktprde ne kadarlik indirim var kızlar bende bugün gratis sayesinde battim:)) birde bunlar niye ayni anda indirim yapıyor yaaa

loreal telescopic mascara favorimdir memnun olmayan kımseyi görmedim ok gbi upuzun krpikler ☺️

X