Gebeliğe Hazırlık İncir kürü deneyenler ve olumlu sonuç alanlar yazsın lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

boncukma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2021
95
24
Bu ay incir kürü yapıyorum yaşım 29. Bu kürü uygulayıp olumlu sonuç alanlar yazarsa sevinirim.

Yeni üyeyim doğru yere mi açtım bu konuyu ben lütfen cevaplarsanız sevinirim

Değerlerim
Tsh 3,98
Fsh 6,05
Prolaktin 13,25
Lh 7,92
Lütfen bilgili arkadaşlarım bana yazabilir mi ?

1 senelik evliyim
Bu hormon değerleri sabit kalmaz her ay değişir incir prolaktini yükseltir bu da gebeliğe engel olur en güzeli rahim filmi çektirmediysen çektir çok önemli tüpler kapalıysa boşa kürek sallamış olursun eşin sperm testi versin spermde problem varsa tedavi olur baktın bunların hiç birinde bir problem yok o zaman doktoruna söylersin tedaviye başlar yumurta geliştirici hap çatlatma iğnesi gibi. Ben bu kürlere inanmıyorum belki de Bi rahim filmiyle Bi ilaç tedavisiyle hamile kalacaksın neden evde bekleyesin ki

Bende yapıyorum şuan, incir kürü benim değerlerinde normal çıktı, arkadaşım kadın doğuma gitti, doktor doğal yollar kullaniyormus, onun önerisiyle başladı, soğan suyu ve incir kürü ile hamile kaldı ikizi oldu

O kadar haklı bi açıklama olmuşki bu Tamamen iç sesim :) doktora gittik eşimde ben de her şey normal dediler. Fakat süre verdi doktor o süreye kadar olmazsa o zaman tedaviye başlarız dediler. O yüzden ben de o zamana kadar şu inciri bi deniyim dedim. Yoksa o kadar haklısınki belki tüp tıkalı. Ama işte doktorda bekle diyor keşke hemen her şeyi kontrol etseler 3 ay olmadığında. Ama maalesef uzun süre verdi 1 sene gibi ben 6 aydır deniyorum. Keşke bu şekilde bekletmeseler sorun varsa boşa geçen zaman oluyor sadece.

Ay ne güzel maşallah süpanallah dilerim bizede nasip olsun. Ama şaşırdım normalde doktorlar alternatif tıbba karşıdır. Onun ne zamandır olmuyormuş ? İnşallah sen de sonuç alırsın.

Sen Rahim filmini çektir canım onu kendi kafana göre özelde çektirebilirsin rahim filminden sonra hamile kalan çok kişi var

Ay ne güzel maşallah süpanallah dilerim bizede nasip olsun. Ama şaşırdım normalde doktorlar alternatif tıbba karşıdır. Onun ne zamandır olmuyormuş ? İnşallah sen de sonuç alırsın.
Canım arkadaşım iki senelik evliydi onun yazıda 32 ydi, ilk zamanlar korunuyomus bir seneye yakın sonra korunmayı bıraktı olmadı, bir doktora gitti tedavi oldu maalesef sonuç alamadı, sonra bu doktora gitti, o doğal yontemler denedi, soğan suyu içmiş iki ay, sonra eve gümeci otu bir ay, sonra incir kürü yaptı, o arada tabi iğne de oluyormuş çatlatma iğnesi falan oldu çok şükür ikizleri oldu iki ayrı oğlu oldu,ondada 1 cm kist vardı kurtuldu çok şükür, darısı bize olsun bende öyle olunca onun yaptıklarını yapmaya başladım Allah nasip eder inşallah

Amin canım inşallah darısı bize olur

Tamam gerçekten çok sağol hatta hemen çektiririm yarın randevu alabilirsem. Bir de ücretleri nasıl oluyor bilgin var mı
Üniversite hastaneleri ücretsiz çekiyordu bir ara ben 2019 da ücretsiz çektirdim özellerde 500 den başlıyor benim bildiğim anestezili ve anestezisiz fiyat farkı var. Ben anestezisiz çektirmiştim pek bir acı hissetmedim adet sancısı gibiydi zaten işlem 5 dk bile sürmüyor hiç korkma yine de sen korkarım diyorsan anestezili çektir canım

Tamamdır canım çok teşekkür ederim bu aklımda ilk iş olarak Adetim biteli 1 hafta oluyor sanırım gidebilirim

Tamamdır canım çok teşekkür ederim bu aklımda ilk iş olarak Adetim biteli 1 hafta oluyor sanırım gidebilirim
Sen zaten randevu alırken onlar ona göre randevu veriyor canım rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

Arkadaşlar kesinlikle inci kürünü deneyin. Ben denediğim ay hamile kaldım. İncir ve havuç suyunu kaynatıp (7 incir-2 havuc) suyunu süzüp sabah akşam içtim. Adetten hemen sonra başlamıştım, ayrıca benim lh değerim 14 çıkmıştı. İsteyen herkese nasip olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…