incir-havuc kürüyle klomen bırarada kullanan varmı ?????? acılll

mon_amour

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2013
363
3
34
Meraba arkadaşlar allah rısası için bir onerıde bulunun 3 yılın. Bebk hasret var bızde bu ay doktorum klomen ve progestan verdı ben bunun yanında incir-havuc kürü yapsam bı zararı olurmu kafam cok karıştı sonucta ıkısıde yumurtayı buyutup çatlatmaya yarıyor ıkısını kulanırsam kıst olurmu dıe korkuyorum yaaa lutfen acilll cvp verın ne olur ya. .....

Meraba arkadaşlar allah rısası için bir onerıde bulunun 3 yılın. Bebk hasret var bızde bu ay doktorum klomen ve progestan verdı ben bunun yanında incir-havuc kürü yapsam bı zararı olurmu kafam cok karıştı sonucta ıkısıde yumurtayı buyutup çatlatmaya yarıyor ıkısını kulanırsam kıst olurmu dıe korkuyorum yaaa lutfen acilll cvp verın ne olur ya. .....

öncelik hayırlısı olsun diyim.

ama klomen tek başına yeterli olacaktır. Allah muhafaza incir kürüde yumurtaları çok geliştiriyor ve acile taşınabilirsin. günde kaç tane içeceksin ?

öncelik hayırlısı olsun diyim.

ama klomen tek başına yeterli olacaktır. Allah muhafaza incir kürüde yumurtaları çok geliştiriyor ve acile taşınabilirsin. günde kaç tane içeceksin ?

Cokkkkk teşekkürler gunde 1 tane alacagım bılmıyorum o zman ıncır almıyayım ama yınede dedım bı sızlere sorayım ama napayım hemen olsun ıstıyorum onun ıcın yanında bı dogal kur de kullanayım hemen olsun dıeee

Ya başka kimseler yokmu bana onerıde bulunacakkkkkk

canım klomen ve kürü aynı anda kullanma sakın
ben de senin gibi tereddütte kalıp araştırmıştım geçtiğimiz ay.
o ay klomen kullandım olmadı, bu ay küre başlamıştım.
aynı anda iki kürü bile kullanamazsın.
klomen ve incir kürü aynı anda yumurtalara aşırı büyüme yapar ve ters bi durum gerçekleşir.

canım klomen ve kürü aynı anda kullanma sakın
ben de senin gibi tereddütte kalıp araştırmıştım geçtiğimiz ay.
o ay klomen kullandım olmadı, bu ay küre başlamıştım.
aynı anda iki kürü bile kullanamazsın.
klomen ve incir kürü aynı anda yumurtalara aşırı büyüme yapar ve ters bi durum gerçekleşir.

Hımmm Cokkkkk tesekkurlersız ıkısınıde yanlız mı kullandınız 1 ay klomen 1 ay ıncır kürü

X