Bölgesel İncelme İnce ve sıkı kollar için ne yapmalıyıs kassız

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bunun içn bir spor salonuna gdp spor hocasından fikr almak lazım,en ii onlar bilr

kızlar bende sizinle aynı derde sahibim.ben spora gidiyorum,spor hocası kilo verdikçe kolların incelir dedi.evde yarım litrelik pet şişelerle hareket yapmamı önerdi.

bol bol kol çalıştırıcı egzersiz yapın bu ille de ağırlık kaldırmak gerekmiyo mesela kollarınızı önden arkaya doğru omzununuzdan güç alarak yavaşça döndürün aynı hareketi 2 kolunuzada uygulayın daha sonra bu hareketin tam tersini yani arkadan öne doğru döndürerek tamamlayın hem sırtında sorun yaşayanlara da iyi geliyo tavsiye ederim buyrunnnnnnnnn

Kizlar bir bilen varsa yardimci olsun lutfeeen, heryerde ariyorum bulamiyorum bu kollar nasil incelir, kas yapmadannn??

ben geçen yıl kavitasyona gittiğimde kol sıkılaşma yaptırmıştırm 20 tl ye herkes şaşırmıştı incecik olmuştu ama 3 ay sonra falan gene başladı sarkıp kalınlaşmaya çok kızıyorum kalın ve gevşek kollarım sonra ebru şallının şu pilates bantlarından aldım en sıkı olandan onnla bazı hareketler yapıyorum iyi geldi valla oturuyorum bandın 2 tarafın alimle kavrayıp bir ayağımla basıyorum sonra tek elmle lastik bandı uzatarak çekiyorum bide ayağa kalkıp lastiğin tek tarafına basıyorum tek elimle çekiyorum. sonra 2 ye büküp arkadan bir elimle tutup diğeriyle çekiyorum . inşallah yardımı olur sanırım bu işi kilotlu çorapla falanda yapabiirsiniz .

Sıkılaştırmak ve bir miktar inceltmek için illa ki kas yapmak gerek de siz kası ne sanıyorsunuz yahu kas yapınca halterci gibi olacağınızı falan düşünmüyorsunuz değil mi? :KK1:
Belirgin kas yapmak o kadar kolay mı?.. :KK14:
Hele ki bir kadın için... Uğraşsanız yapamazsınız, yani merak etmeyin iki su şişesi kaldırmakla, bir kaç egzersiz yapmakla o korktuğunuz kalın kaslı vücuda sahip olamazsınız...

X