Saç Bakım Ürünleri ince ve hacimsiz saçlar için lütfen yardım

oykscll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
76
0
33
merhaba arkadaşlar saçlarım uzun fakat ince telli olduğu için çok az duruyor sinirimi bozuyor :sinifsinif: gürleştirmek için ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Bi arkadaşım şampuanın içine fındık yağı ve badem yağı kat dedi ama şampuanın içinde okadar kimyasal şey var acaba etkisini kaybedermi mafoldumben

Cnm benim de saçlarım ince telli ve hacimsiz.Öncelikle sakın yağ işlerine bulaşma inan ki hiçbir faydasını göremezsin zararından başka..Saçlarının uzun olduğundan bahsetmişsin benimkilerde uzun ancak arkalarında kat kullanmıyorum ve şimdi saçlarım arkalarına kat verdirdiğim zamanlara göre daha yoğun duruyor.Saçlarının önlerine kat uygula ancak arkalarına vereceğin katlar çok az gösterecektir saçını.Saçlarında boya yoksa saç kremini mümkün olduğunca az uygula ve sakın 2si birarada şampuanlardan kullanma yani kremli şampuanlardan.
Bunların haricinde ben saçlarımı öne atıp saç diplerime hacim verici saç spreyi uyguluyorum ve sonuçlarından memnunum

Bencede çok doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…