Şampuan ve Saç Kremleri İnce telli ve kuru saçlar için ?

Şampuanların çivisi çıktı iyice kafam bulandı Benimki yağlı değil. İnce telli yağlı saçlara ısırgan otlu şampuan öneriyorlar canım

Ben doğal sampuandan yanayım ilk önce sertleştiriyor gibi olur ama kremle birlikte kullanildiginda yumusacik olurlar :) ben şu aralar phyto keratin kullanıyorum,nemsiz ve kıvırcık saçlarıma ii geldi,memnun olduğum sampuanlari yazayım belki bir fikir olur : olive farm(kremiyle beraber) klorane,matrix biolage bambu ( pahalı bir ürün bence ama yumuşaklık ve az kimyasal olması isteniyorsa kullanılabilir.)Bir de ilk bir iki hafta sert yaptı diye vazgecmemek gerekir doğal sampuandan.Kozmetik marketlerde de çok çeşit var john frieda,live clean,organix,tony guy vs.gibi ama bunlar içlerindeki maddelere alerjim olduğu için deneyemedim o yüzden yorum yapamıyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Söylediklerinin hiç birini görmedim de duymadım da Ama önerin için teşekkürler

Yok mu ya öneride bulunabilecek başka :26::26::26:

bende ısırgan otunu kullandım yetersiz çünkü iyice temizletmiyor

Son düzenleme:
Kızlar saçlarım çok kuru. Bir arkadaşım Loreal intense repair tavsiye etti. ne dersiniz iyi gelirmi?

loreal elseve nem kolajeni bir dene bence benimde saçım aynı kuru ve ince telli çok güzel nemlendiriyor ve yumuşatıyor saç kremine gerek kalmıyor bazen :)

loreal elseve nem kolajeni bir dene bence benimde saçım aynı kuru ve ince telli çok güzel nemlendiriyor ve yumuşatıyor saç kremine gerek kalmıyor bazen :)

Onu zamanında denemiştim canım fakat memnun kalmadım. Herkesin saçına iyi gelmiyor demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…