Şampuan ve Saç Kremleri İnce Telli Saçlarım İçin Yardım

cemre1405

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2013
2
0
Bu forumu uzun süredir takip ediyorum sorunum malesef ki ince telli ve çok dökülen saçlarım.Bir türlü saçlarıma iyi gelen bi şampuan bulamadım.Ben her ay şampuan değiştirdikçe saçlarım da bir o kadar değişti.Matlaştılar ve çok kırılgan oldular.Sanki saçımı tutsam elimde kalacakmış gibi geliyo.Head&shoulders, pantene, syoss kullandım hatta bir tavsiye üzerine bebek şampuanının içine doğum kontrol hapı atarak da kullandım.Ama sonuç hep aynı oldu.18 yaşındayım doktora gidip saç testi de yaptırdım hiç bir vitamin eksikliği yok sınav stresindendir dediler.Şuan elidorun sarı saçlar için olan renk canlandırıcı serisini kullanıyorum matlığını gidermek için ama o da saçımın dökmesini engelleyemedi.Bana ince telli saçlar için saçı çabuk yağlandırmayan, saç dökülmesini azaltan ve hacim veren şampuan önerebilir misiniz acaba ? Şimdiden teşekkürler.. :)

slm arkadaşım kesinlikle benimkisi ince ve aşırı dökülüyor birgün durp birgün saclarımı yıkamam gerekıyor saç kalmadı bende artık :)

ben şuan bioblas kullanıyorum onu bırakmıyorum az faydasını gördüm bende herseyı kafama cok takıyorum birde benım yiğenım senın yaşlarda oda doktora gitmiş b12 eksikliğinden kaynaklanıyor demiş doktoru..herhangi bir vitamın eksiliğide yapabiliyor..

Hiç meyve yemiyorum biraz ondan da kaynaklanıyo.Ama inan kafamı o kadar taktım ki saçıma ne kullanmam gerektiğini hiç bilemiyorum.

X