İnatçı salya lekesi???

mutlulukarayiciii

Her yerim ağriyi
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
611
1.078
Merhaba hanımlar. Yatılı misafirim kalmıştı koltukta yatmıştı. Salyası çarşafı aşmış ve koltuğa geçmiş. Maalesef çıkaramıyorum. Ertesi gün gittiklerinde hemen müdahale ettim sıvı deterjanla. Kurudu baktım leke orada. Parlatıcı geçiriyor dediler onunla sildim hayır hala orda. Bulaşık deterjanı çıkarır dediler onunla denedim hayır yine çıkmadı. Böyle bir lekeyle karşılaştınız mı? Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Bu konularda zaten takıntılıyım.Aşırı canımı sıkmaya başladı

Aspirin çitii citii yap miss
Ben sperm lekesi olucagini sanmiyorum, olsada cikardi herhalde deterjanla falan

Aspirinledim bekliyorum kuruduğunda anlayacağız geçmiş mi leke sperm olsa leke bırakmazdı diye düşünüyorum bende
Asıl o leke bırakıyor diye biliyorum ben...
Asprin ya da şu anway markasının genel temizlikte kullanılan ürünü. Asprin çıkarmazsa kesinlikle o çıkarır.

Yatıya gelen misafir benim zannettim bir an
Ben de bir ara yatılı kaldığım yerde çarşafı mahvetmiştim öyle. Hatta burda konu açmıştım ne yapacağım diye aklıma o geldi O günden beri her zaman yanımda bez taşırım yattığım yere sererim

Eğer reflüsü varsa benim gibi gayet leke bırakabilir bir iz oluyor.
Bazı insanların kulağı da akabiliyor bir sağlık problemi varsa belki öyle bir şey de olabilir.
Ne çıkarır onu bilemeyeceğim.

Güzel tedbir gerçekten çok aşırı inatçı bir leke. Aspirinle çıktı nihayet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…