inanamıyorum hamileyim :)

efecrin

hoşgeldin meleğim...
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
446
0
bir süredir devamlı takip ediyordum bu siteyi ;o kadar güzel sohbetler,arkadaşlıklar var ki bende burda olmalıyım diye düşündüm ve üye oldum.
aranızda daha çok yeniyim.:eek:
burda hep hamile kalan arkadaşları nasıl mutlu olduklarını okuyup bende mutlu oluyordum acaba benimde bir gün bebişim olcak mı bende yazabilecekmiyim hamişim diye merak ediyordum.:Saruboceq:
çok geç kalmadan bebişim bana bu mutluluğu yaşattı:ecrin_bebek: çokk şükür ALLAHıma bende anne olucam ( ayyy solemesi bile garip geliyo evet ben anne olucam ) :lepi:

ALLAH herkesin dualarını kabul etsin....amin....opuyorumnanaktan

tebrikler arkadaşım Allah hayırlı evlat versin. bende beklemedeyim 26 haziranda aşılamam oldu. hasta olucak gibi karnım ağrıyo ama bilmiyorum artık bizede dua et olur mu?

Canımmm gözün aydın sen de benim gibi sanırım mart annesi olacaksın senin adına çok sevindim

Tebrik ederim canım inşallah sağlıkla kucağınada alırsın
darısı başımıza inşallah bizede nasip olur:Saruboceq:

gözün aydın canım
Allah tamamına erdirsin ihşallahhh
:Saruboceq:

sağlıklı bir hamilelik geçirmeni ve sağlıklı ve hayırlı bir evlada kavuşmanı dilerim

herkese teşekkür ederim allah herkese nasip etsin inş.:Saruboceq: büyüklerim hamile kadının duaları kabul olur diyorlar bende herkes için dua ediyorum.umarım birgün herkes buraya hamile olduğunu yazar ve hep beraber seviniriz opuyorumnanaktan

tebrikler cnm :nazar:allahım sağlıcakla kucağına alacağın günleride göstersin inşallah darısı bizleirn başına olsun

X