İnanamıyorum aşkı buldum oda işyerimdeee..........çoook mutluyumm..

D

didemce

Ziyaretçi
aşık oluyorum sanırımmmmmmmmm..:asigim::asigim::lepi:.içim öyle bir duygu aldıki kalp atışlarımı sayamıyorum..yeni işyerimdeki o çoçuk çok tatlı hergün iş bitrtinde eve geldimde üzülüyorum sabah olsun diye yalvarıyorum sabah 6 da zil calmadan uyanıyorum ve iş saattimi bekliyorum..çok tatlı çok beyfendi...arkadaşlarım biraz zaman oda sana boş degildediler o çok utangac kızlar...ben onu sanki yıllardan beri tanıyormusum gibiyim okadar ki sıcak kanlıı cıglık atmak geliyor içimden yaaaaaaaa aşık oluyorum çok mutluyum...onunla bir ömür hayatımı paylaşmaya hazırım gelşecegimi göre biliyorum konuşmalarından...yemek vaktinde aynı anda yemek yiyoruz ve sohbetleri çoık mantıklı ve gözlerindeki ışıltı çok sıcak...sırf onu görmek için koca marketi geziyorum uzakdanda olsa görmek hoşuma gidiyor.4 gün önce markette calışılırmı ya diyor dum şimdide işe gitmek istiyorum ve saatimin dolmaması için can atıyorum...:asigim:.çoooooooooookkkkkkkkkk tatlııııııııııııı....[:asigim:/SIZE]

allah bozmasin bu mutlulugunu canim...
dilerim oda sana karsi bos degildir...
acilir ve cok güzel bir aska yelken acarsiniz....

hadi hayırlısı olsun aşıklar kervanına biri daha eklendi demek:asigim:

hayırlı olsun canım inşallah bu mutluluğun bir ömür sürer

Allah mutlulugunu bozmasin,hep boyle sevincli ol iyisallah:sm_cool:

ama kor asiklardan olma sakin,herzaman mantiginida kullan.......yerimseniben

merhaba arkadaşlar moralim çok bozuk dünyam başıma yıkılmıs gibi nefes alamıyorum..arkadaşım cocukla konuşmuş ve yok demiş 8 yıldır sevdigi varmış ve ayrılmış kız başkası ile evlenmiş...çoçukda düşünmüyorum demiş..bence korkuyor bir ilişkiye adım atmakdan cünkü oda bana bakıyor gözgöze geldimizde gözlerinin kacırıyor benden..gecen bunu duydumda yıkıldım ve sabah işyerinde kendimi tutamadım agladım tam lavaboya giderken agladımı gördü ve gözlerimin içine öyle baktıki anlatam size o anda canım bir kat daha fazla yandı...şimdide ogündür bu gündür kacıyorum ondan karşımdan gelse başımı egiyorum ve o yokmuş gibi yürüyorum..ve buda bunun farkında başka zaman olsa bizim yanımıza geldinde konuşurdu hep şimdi ben varken oda kacıyor bende..bide ben bi aptallık ettim..ona çok kızmışş. cok samimi oldum arkadaşlarıma olayı anlattım...oda benim bir arkadaşıma kalbimi cok kırdı cocuk gibi davranmış neden söylemiş herkeze demiş..kızmışş..ama anlarsınız beni sizde içim öle sevinç doluyduki anlatamam ...ne yapıcamı bilmiyorum kızlar...sizce cekip bir kenara evet seni seviyorum dimmi konuşummu onunla...lütfen bir akıl verin işyerinde karşıma cıktında uzakdan gördümde göz göze geldimizde canım cok yanıyor ve hep gözlerim doluyor aglıyorum .......fikir verin lütfen.. allah aşkına...:çok üzgünüm::a015::Saruboceq:

ayy canım bı ılk msjın okudum bı bunu ne dıcemı bılemedım
bıraz bekle dıyebılırım
eger gercekten bos degılse oda sana yakınlasır
sımdı yok demıs ustune gtmek dogru olurmu bılmıyorum
hayırlısı olsun uzule
ama aynı ortamda cok zor ısın ya
allah yardım etsın

aşkı bulmak çok zor canım.
seni böyle heyecanlandıran birini bulmuşken sakın bırakmayerimseniben:lepi:

bence gidip konuşmalısın kaybetcek bişeyin yok ama konuşursan kazancak çok şeyin olabilir sonuçta biriyle beraber değilmiş ve anlattığın kadarıylada oda boş değil korkuyo sen bilirsin ama ben konuşmandan yanayım

ah cnm allah yardımcın olsun fazla üsteleme bu meseleyi akışına bırak bence..onun da kalbi kırık şuan daha çok bunaltıp kaçırma..hem ne demşler kaçan kovalanır uzak dur ve kendine güven bakalım neler olucak.. CADIARZU inş herşey istediğin gibi olur :Saruboceq:

X