Aile Planlaması İmpanon 3 yıllık deri altı koruma çubuğu kullanan varmı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

gxuxlxuxm12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
281
1
Arkadaşlar belki yerine açmadım ama sitede sorun var sanırım bir tek buraya açtı. Doğum kontrolde deri altı çubuğu kullanan varmı? fikirlerinizi söylermisiniz? ben çalışıyorum bebek istememe rağmen benim çok zeki ve bencil kocam yardım etmemesininde dolayı bende ona bebek vermicem. Yoksa olan bana olcak hem iş hem ev bu arada beceren nasıl beceriyo bu kadar işi anlamıyom.

dışarıdan belli oluyormuş bazen bu deri altına yerleştirilen çubuklar sanırım.iyi araştır bence.

ben de bu doğum kontrol yöntemini çok merak ediyorum. geçen hafta ben de buna benzer bir soru sormuştum ama kullanan hiç kimseden yanıt alamamadım.:sm_confused:

Aslında bende bu korunma yöntemini çok düşünüyorum... Hem 3 yıllık hemde 5 yıllık koruma sağlayanlar var... Ama bazıları hormonların dengesini bozuyor diyor ve kilo aldırıyor diyor. O yüzden korkuyorum. İyice araştırmak gerek.. doktora danışmak lazım.

canım hiç tavsiye edmem arkadaşım yaptırmıştı. 1 yıla yakın rahat oldu sonra adet düzeni bozuldu ve cıkarttırdı

Arkadaslar benimde sorum olcakk yardimci olursunaz cok sevinirim benim yuzumde asiri derecede ama derinin altinda cikan siyah nokta gibi sivilceler var ve asiri derecede cok ve kucuk kucuk ben yurtdisindayim burda bi doktora gittim bi hap vercekmis 6 ay kullancam ve dokuz ay boyunca cocuk yapmiycam cocuk olursa sakat olurmus hapi kullanirken turkiyedede varmis bu hap ama aklimda sorular var ya sonra hic hamile kalmazsam zarari varmidir acaba uc senelik evliyim tam cocuk isterken yuzum boyle oldu hapi almasam berbat olmus yuzum zaten bu sefer daha berbat olcak sizce hapin zarari olurmu kullananiniz varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…