imdattt oğlum birinci sınıfa başladı

tutuile

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
144
7
oglum birinci sınıfa başladı ve kabus başladı şimdiden daha sorun yapıyor ders yap diyince uykusu geliyor eli karnı beli açıkcası heryeri ağrıyor kafayı sıyıracagım ve her yazı yazdıgımda meb bakanına dualarımı sunuyorum artık kalemin kalmadıgı herşeyin bilgisayarla yapıldıgı bir ortamda el yazısı denen bir meretle ugraştırdığı için ve inanın hayatını kolaylaştıracagını veya ilerde lazım olaak birşey oldugunu düşünsem farklı çocuklar yazdıklarını okuyamayacaklar diye korkuyorum eski sistem yaaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

:roflol::roflol: kolay gelsin canimmm :lepi:
insallah basari olurr:1hug:

ayy o el yazısı olayına küçüklükten beri sinir oluyorum hoş halada öyleyimklava:
allah kolaylık versin hem çocuğunuza hem size:1hug:

ahhhh ahhhhhh aynı dert bizdede var arkadaşım benimde kızım bu sene 1 başladı kafayı yemek üzereyim bu el yazısı denen şey şart sanki her akşam bizde ders yaparken senin gibi MEB bakanlıgına dualarımı gönderiyorum ahhhha ahhhhh allah yardımcımız olsun

şu el yazısı olayını anlamıyorum niye böyle birşeye gerek gördüler çocuklr el yazısıyla yazıyorlar kitaplar düz yazı olacak iş mi eski sistem daha iyiydi yani el yazısını sonra öğrenmek

Öncelikle kolay gelsin, gerçekten zor bir dönemden geçiyorsunuz. Ama merak etmeyin en kısa sürede oğlunuz atlatacaktır bu günleri.
Ayrıca el yazısı normal yazıdan daha hızlı yazıldığı için tercih edilmiştir. Benim oğlum okula başladğında el yazısı yoktu ama aynı zorlukları gene yaşamıştık.
Size tavsiyem bir kaç ay sinirlerinize hakim olun, göreceksiniz, çocuğunuz okula alışacak ve bu sorunlar ortadan kalkacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…