Göz Makyajı İmdat !! tek gözüm diğerinden büyük gibi duruyor..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Nicola

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2010
211
1
kıslar ben güzellğime çok takık bi kadınım ama çok korkuorum yahu
bi gözümde hafif miyop vardı ondan mıdır bilmem , bir gözüm diğerinden bayagı bi iri gibi duruyor... göz doktoruma söylediğimde bana kaşıyosundur ondandır falan dedi ama bence durum hiç öyle değil bariz bi şekil bozukluğu var annem hemşire, herkesin gözleri öyledir kızım telaş etme dedi ama bilmiorum çünkü daha önce hiç dikkatimi çekmemişti bu oransızlık özellikle makyaj yaptığımda çok belli oluo..

kızlar bana bi yol gösterin yaa, yardım önerin.
napabilirim makyaj tüyosu filan söyleyin böyle oransız oransız geziyorum :1ninca: yüz güzelliğim de bozuluyor gibi geliyor bilmiyorumkismile

yardım pls bilmiyorumkismile​

bi göz doktoruna gittin mi peki ??
resimdeki eğer sensen benim dikkatimi hiç çekmedi yani aynı gibi yaa ....

bi göz doktoruna gittin mi peki ??
resimdeki eğer sensen benim dikkatimi hiç çekmedi yani aynı gibi yaa ....

iide tatlım o 2008 e ait bi resim.
ya benim gözümde çok hafif miyop vardı.
kendi kendime fikir yürüttüm,miyop ilerleyince gözde büyür mü die.
evet kendi göz doktorum var ztn 1 ay önce fln gitmistim yine bu dertten muzdariptim bna sana öyle gelio dedi şeffaf bir lenste verdi.
ama gitgide ilerlediğini hissediorum bilmem anlatabildimmi gözkapağım düştü gibi sanki.annemse herkesin gözü öledir biri kücük biri büyük dio. iice aklımı karıstırdı ?
ne yapmam gerek kızlar ... farklı göz makyajı teknikleriyle kapatılabilecek bir hadisemi acaba :çok üzgünüm:

Son düzenleme:

eee bak doktorunda demiş sana öyle geliyo diye ee doktor seni kandıracak değil yaa sana yalan söylesin. öyle bişey olsaydı seni mutlaka yönlendirirdi.

cnm kafanı çok takıyosunda gözüne o yüzden bence.
çünkü insan bi yere kafayı taktığı zaman orası insanın gözüne bozuk kötü gelir.

bende senin gibiydim bende miyopum. bi ara bende kafayı takmıştım bi gözüm bi gözümden küçük diye durmadan aynaya bakıyodum hemde dakikalarca kafamçokkarıştı

amlamlar benimle dalga geçiyolardı hatta dillerine düşmüştüm hatta :)))

annende söylemiş doktorunda söylemiş bende söylüyorum sana öyle geliyoooo :))))
benim gözümün birisi birisinden büyük takıntısını bırak bi kere o zaman normal olduğunu göreceksin zaten a.s.

test edilip onaylanmıştırsırnaşık şey

ya inş. güzeLim evet belkide ben çok taktım ve sürekli eLim gözümde ve sürekli oynuyorum ee oynadıkça gözkapaklarımda kızarıyor filan =)
doktorum lens vermisti bana 1.00 miyop sağ gözüme onu kullanıodum işte günlük hayatımda pc basındada dinlendirici gözLük..

belkide tamamen psikolojik şu an sende de olmuş bak demekki çok takmışız hem alttaki arkadaş da bahsetmiş böyle ufak farklılıklar herkesde olabilir sanırım bende iice büyüttüm.

şey sandım kız allah muhafaza eyvahedigeldismile

miyop ilerledi miyop ilerledikçe sorunlu göz de büyüdü falan ... sempatiksalakcinni

yüzün iki yarısı simetrik değildir ki.

hayatım orasıda doğru ama bnm tek gözüm epey irileşti simetrik olmasa dahi çok küçük farklılıklar olmasmıki ?

allah muhafaza ya bi problem yoktur bnce de inş. kaydirigubbakcemile2
rahatladım yazdıklarınızla tamamen psikolojik gibi duruyor

ya maalesef bu takıntı bende de var. ben de anneme söylediğimde yok öyle bir şey demişti ama vesikalık çektirdiğimde farkı gayet anladımm, benim de gözlerim miyop ama ben ondan olacağını sanmıyorumm ..

haha cnm evet bende vesikalık cektirince bir gözüm şebelek gibi parlıor farkkettm aklinialirimsmile
tüm bunları göz simetrimin bozuk olmasına bagdastırmak istemiorum :umursamaz:
öle insanın daha çok canını sıkıyo ... senin de miyobun hafif mi ?
ya bnm 20 li yaslarda basladı acıkcası o yzden 5 yıl filan büyüyomus miyop eğer ilköğretim-ortaöğretimde fiLan basladıysa yani kücükkende miyopsan pek takma derim ben...yerimseniben

anlaşıldı bu bayanın kompleks sebebi buymuş.. allahtan banlandı yorumları herkesi bunaltmış artık..gereksiz kişilik..

benim miyobum ilkokul dörtte çıktı canım ve şu yaşıma kadar da arttı sağ gözüm 7yi buldu diyebilirimm.. belki de biz fazla taktık, çözebilirsen mutlaka formülü bekliyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…