ilkokul öğrencisi öğle yemeğinde çöp ten yiyecek arıyordu:(:(

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.703
504
:eek:klava:bugün okula giderken ilk okul öğrencisi baktım çöpü karıştırıyor.dedim çocuktur birşey atmıştır içine belki çevrede arkadaşları vardır diye bakındım..üzerinde okul üniforması okul çantası az yürüdüm abla bakarmısın dedi döndüm..arkadaşlarım okulda öğle yemeğinde ekmek alacağım para verebilirmisin dedi daha 3 üncü sınıfa gitmiyordu eli yüzü de öyle tatlıydı ki...içim acıdı...bakakaldım..üzerimde çok parada yoktu..verdim birşeyler ama...okula gidene kadar ağladım...bu nasıl insanlar ya o çocugun gunahı ne bu duruma dusureceksen neden cocouk yapıyorsun...Lanet olsun boyle analara babalara kendı zevkı ıcın cocouk yapıp böyle açta acıkta bırakana lanet olsun

okul öğrencisi olmayabilir o çocuk canım
neden dersen bizim ana caddede roman vatandaşlarımız çocuklarına önlük
giydirip öğrenciymiş gibi dilendiriyorlar belki oda onlardan biriydi

canim konuna cokda faztla yorum yapmak istemiyorum acikcasi
ama allah senden razi olsun herseye ragmen önemli olan niyet ve sende karinca kararinca faydan dokunmus tebrik ederim seni a.s.

haklısın çocuk yapmak marifet değil ona bakabilmek önemli olan saldım çayıra mevlam kayıra ohh ne ala memleket yazık olan o günahsız yawrulara oluyo

haklısın çocuk yapmak marifet değil ona bakabilmek önemli olan saldım çayıra mevlam kayıra ohh ne ala memleket yazık olan o günahsız yawrulara oluyo

binlerce insan çocuk sahıbı olabılmek adına cırpınırken boyle sorumsuz ınsanların ane baba olmaları çok iğrenç.nasıl bır ana baba yuregıdır.

bencede önemli olan cocuk yapmak degil ona iyi bir anne iyi bir baba olabilmek...
madem durumun yok o zaman cocuk yapmayi ver...
yazik günah o masum cocuklara...

evet belkide gercekten okul ögrencisi degildi o cocuk...
Allahim onlara güzel bir yasam nasip eylesin insallah...

X