Erkek İnfertilitesi İlk tüp bebek denemesinde pozitif sonuç alanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Poyrazmo

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
80
43
31
Merhabalar. Bugün transferimin 6. Günü ilk denemesinde hamile kalan arkadaşlar var mııııı??? Sorunumuz erkek infertilitesi.

çok var canim ama olmazsada dunyanin sonu degil benimde basimdan ayni seyler gectigi icin boyle rahat konusuyorum tup bebekle 1negatif 1kurtaj 1de kimyasal gebelik gecirdim yeniden baslicaz insallah bizimde sorunumz sperm azligi benim 2.denememde tutmustu insallah senin ilk demende tutar Rabbim cok aratmadan versin heyecanini telasini anliyorum ayni yollardan geçtik :) hadi bakalim hayirlisi olsun

Çok çok teşekkür ederim. İmşallah en kısa zamanda sizinde olur. Bizimde azosperm sorunumuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Daha 9 gün bar sabırsızlık diz boyu ☺️

Çok çok teşekkür ederim. İmşallah en kısa zamanda sizinde olur. Bizimde azosperm sorunumuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Daha 9 gün bar sabırsızlık diz boyu ☺️
sakın kendinde belirti aramaya kalkma benim tuttugunda ben hic belirtim yok tutmadi diye aglamistim megerse hamileymissm o kadar kucuk bir bebek belirti veremez : )

Kasıklarım ağrıdıkça allahım tutunuyordur inşallah diyorum ☺️ Bi de iştahım açıldı sanki sıkıntıdan olsa gerek ☺️ Sizin Nasıl durumlar

Maşallah allah esirgesin rabbim analı babalı büyütsün. Bizim olmadı maalesef 3 gün önce aldık sonucu negatif.

Rabbim hepimize pozitif göstersin :rolleyes:
Sabırsızlıkla transfer gününü bekliyorum :KK73:

X