İlk tüp bebek denemem 10. gün kan testi negatif 3,03 ne olur toplanın

cerenc1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
91
30
28
Kızlar 10. gün kan verdim değerim 3,03 çıktı malesef.. 12. gün yükselir mi acaba? Benim gibi olan var mı? Bir umut ışığı arıyorum dünyam yıkıldı kızlar..

Merhaba, bu sürecin zorluğunu sadece yaşayan bilir.
Sizi üzmeyi, kötü haber vermeyi hiç istemem fakat 5.gün embriyosu 10.günde kanda çıkıyor, çoğu merkez 10.gün ister testi ama benim doktorum da sizinki gibi 12.gün kan ver diyordu. Geç döllenme olabileceğini söylemişti. İdrar testi değil ama kanda olsaydı çıkardı.
Bir an önce güzel haberi alıp sağlıkla evladınıza kavuşmanızı diliyorum

Çol kötüyüm çok.. Bugün nasıl biterb yeni bir güne nasıl başlarım bilmiyorum. Hep hissetmiştim karnımdaydı, demekki yaşatamamışım onu. Kalbimden kan damlıyor

Çol kötüyüm çok.. Bugün nasıl biterb yeni bir güne nasıl başlarım bilmiyorum. Hep hissetmiştim karnımdaydı, demekki yaşatamamışım onu. Kalbimden kan damlıyor
Lütfen böyle düşünmeyin, embriyo sağlıklı olsaydı tutardı, tutmaması çok büyük bir üzüntü fakat dileğimiz her zaman sağlıklı bir evlat unutmayın sizin hiçbir eksiğiniz/kusurunuz/yanlışınız yok. Ben de bu yollardan geçtim ve yaşım da genç olduğu halde hiçbir sebep yokken gebe kalamadım, demek ki mücadele etmemiz gerekiyor. Sizi çok iyi anlıyorum çok büyük bir emek bu fakat inanın bir gün sizi bulacak, bu yola çıkıp çocuk sahibi olmayan insan sayısı o kadar az ki. Sizin sorununuz nedir ve kaç yaşındasınız acaba? Kaçıncı denemeniz? Kaliteler vs nasıl?

O kadar haklısın ki üzülmekte ama kendini toparlamalısın. Yarın yeni bir gün yeni bir umut. Umutta biz insanlar için sınavda. Bu da bizim sınavımız.Geçecek bu günlerde emin ol.

Ah canımm haziran topiginde de gormustum seni heyecanla bekliyordun rabbim kalbine ferahlık versin tez vakitte mucizenin mujdeli haberini al insallah Elbette uzuleceksin uzulmemek elde degil ama yeniden toparlayip yeni umutlarla deneyeceksin hersey nasip..

Öncelikle acınızı yaşayın. Üzülü. Ağlayın. Ama bu çok uzun günler sürmesin. Sonra toparlanın, en baştan daha güçlü başlamak zorundayız. Ben ilkini böyle atlattım. İnşallah burada daha güzel haberlerimizi paylaşıcağımız günler gelecek. Benim ilk değerim 50 lerde idi. Oldu lan galiba dedim iki gün sonra 25 derken adet oldumm zaten. Bu kimyasal da olsa aynı acı, hiç olmasa da aynı acı. Elde var sıfır.

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, çok kötüyüm çok bunun tarifi yok kelimelerle ifade edemiyorum. Eşim azıcık dışarı çıkartto avundum derken eve geldim azap yine üzerimde.. Bu tedaviye şubat ayından bu yana canımla beraber emek verdim. Olmadı.. Nasibi yokmuş dünyada ama kabullenmek çok zor. Haklısınız sağlıklı olsa tutardı ama insan üzülüyor işte.. İnşallah Rabbim kalbime ferahlık verir, inşallah bende birgün anne olurum. İnşallah isteyen herkes olur.. İlk denememdi, 4BB kalitede idi embriyom, tek embriyo koydu doktorum 28 yaşındayım, sorun pcos idi.. İşte bu şekilde

İnsan tabiki üzülüyor bir umutla bekledigin için. Ama çabuk toparlanmaya bak bu hayatın sonu değil. Tanıdığım bazı arkadaşlarımın ilki kimyasal oldu veya hiç tutmadı ama ikincide hep pozitifi gördüler.(Pcosluydular)Umarım sende en kısa sürede hamile kalırsın. Vakti zamanı gelmemiş demek ki çok yıpratma kendini hayırlısı de.

Çok haklısınız.. Dün gecenin sabahı olduysa zamanla buna da alışıp yeni tedaviye hazırlanıcam Allahın izniyle.. Bana dua eder misiniz ? Anne olamayacağım için çok korkuyor ve endişeleniyorum, ailem şehir dışında kimim kimsemde yok şöyle sırtımı sıvazlasın… Yapayalnız kaldım bu süreçte bir başıma. Eşim var tabi elinden geleni yaptı ama işte …

Hayal kırıklığınizi anlıyorum heycaninizi umudunuz sonunda olmadigindaki uzuntunuzu.
Ama kendinizi bırakmayın bu yol da güçlü olmalısınız ki bebegnize kavuşmak daha sağlıklı şekilde olsun.
Ben 8nci denememde ikizlerimi kucağıma aldım düşük yaptım birçok kez hastanelerden ağlayarak döndüm. Olmamasinda da her zaman bin hayır arayın her zaman milyonlarca insan bu yolda ugrasiyor sizde onlardan birisunuz. Yapmanız gereken bir sağlık problemi yoksa mümkün olduğunca stresinizi atarak devam etmeniz ve elinizden geleni yapıp gelmeyenler için dua edin Rabbim herşeye kadirdir vardır verdiğinde vermediginde bı hikmet. Elbet sizde sevineceksiniz

Rabbim kalbine ferahlık versin canım en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin sana rabbim

Ne güzel bir mucize bu Allah evlatlarınızı size bağışlamış elhamdulillah, Rabbim onlara sağlık sıhat versin.. Bana da dua eder misiniz? Üstüne üstük babam kanser hastası, ben anne olmayı ne kadar çok istiyorsam onunda torununu görmeden bu dünyadan gitmemesini o kadar çok istiyorum.. Tek çocuğum başka alternatifleri de yok, inşallah ben küçücüğüme babamda bu dünyadan göçmeden torununa kavuşur.. Kalbim ağrıyor ama dayanacağım daha sağlam adımlarla ilerleyeceğim Allahın izniyle. Vakit ayırıp bu mesajı yazıp bana bir nebze umut olduğunuz için Allah sizden razı olsun

Reactions: H M
Aminn amin teşekkür ederim Allah razı olsun umut her zaman var siz elinizden geleni yapıp dua edin her zaman dua herşey benmde duam olmayan kardeşlerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…