İlk ovulasyon testine başlangıç

Merveaku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
260
102
Merhabalar iyi akşamlar öncelikle, 10 ay öncesinde dış gebelik geçirmiştim. Bu ay denemelere başlayacağım çok zor zamanlar atlattım korkudan hiç deneme yapmamistik. Şimdi ovulasyon testi siparişi verdim nasıl kullanacağım aldığım sitede regli bitisinin ertesi günü kullanmaya başlayın yazıyor tecrübeli sizlerden fikir almak istedim

Regl biter bitmez başlıyorsn. Her gün aynı saatte yapıyorsnn ve testi yapmadan 2 saat öncesinde sıvı bir şey içmemeye dikkat ediyorsn. T çizgisi c çizgisi kadar koyu yada ondan daha koyu olursa yumurtlama olmuş demektir. O günü ve arkasındaki iki günü değerlendirin. Ve yumurtlamadan sonraki günde test yap çatlama olmuş mu diye

Çok teşekkür ederim

Merhaba bende 7 ay önce bi dis gebelik gecirdim sizi en iyi ben anlarim cok zor zamanlar gecirdim hem bedenen hem psikolojik.. hatta sag tüpüm alındı.. 2 ay öncesi iyi bir doktor bulup muayene oldum rahim filmi istedi sol tup temiz çıktı cok şükür esimdede sorun yokmus ama suan doktorumla kontrollü ilerliyoruz korkuyorum ayni seyleri tekrar yasamamak için surekli doktor kontrolundeyim.. gebelik planlamadan mutlaka doktora kontrol olun derim insanin ici rahatlıyor ve psikolojik olarak daha iyi hissediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…