İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

19 yasima yeni basmistim.. Bi hafta sonra nisanlandim.. ve nisan gunumde imam nikahi yapildiginda halam bizi basbasa birakti.. Orda nisanlim beni dudaklarimdan optu... ama opusmedik.. ben kacirdim kafami hemen.. cok heyecanliydi.. ertesi gun bi yuzugume baktim, birde o opusunu hatirlayip durdum.. cok asiktik yaaa.... :asigim:

tekrar bulustugumuzda opustuk... hic bu kadar guzel oldugunu bilmiyordum.. esimde ilk defa benimle opustu... bu benim icin cok onemliydi.. bi tek onunla opustum cunki, ins. omur boyuda boyle kalir :nazar:

çocukluk aşklarını saymazsak 17 yaşındaydım, bi arkadaşında dediği gibi bu soruyu sormasalardı aklıma bile gelmiycek bi dangalakla.. ama şimdiki sevgilimle tanışana kadar kendimi hiç başkasıyla öpüşmüş saymıyorum, onlar resmen sahte ve yalanmış ve benim için hiçbişey ifade etmiyomuş.. o yüzden 18-19 diycem.. öpüşmek dünyanın en insani duygusu arkadaşlar, bi namus kriteri olduğunu düşünmüyorum

17 yaşındaydım, çok güzeldi, birden nasıl oldu anlamamıştım. sonrası malum zaten delikafadulden ama her öpüştüğümde içimden sıcak bişeyler akar gider. nasıl güzel bi duygu :asigim:

19 yasima yeni basmistim.. Bi hafta sonra nisanlandim.. ve nisan gunumde imam nikahi yapildiginda halam bizi basbasa birakti.. Orda nisanlim beni dudaklarimdan optu... ama opusmedik.. ben kacirdim kafami hemen.. cok heyecanliydi.. ertesi gun bi yuzugume baktim, birde o opusunu hatirlayip durdum.. cok asiktik yaaa.... :asigim:

tekrar bulustugumuzda opustuk... hic bu kadar guzel oldugunu bilmiyordum.. esimde ilk defa benimle opustu... bu benim icin cok onemliydi.. bi tek onunla opustum cunki, ins. omur boyuda boyle kalir :nazar:

Ben de ilk öpüstügümde 18 yasindaydim ve öpüstügüm ilk erkegim de ESiMDi...

Nisanliydik ve nikah islemlerimiz baslamisti ..

Cok utanmistim ama hala aklimdan cikmiyorr .. Bambaska bir duyguydu .. opuyorumnanaktan

Umarim onun ilk öptügü kiz da ben olmusumdurr ..

15 yaşındaydım ve sonrasında öyle suçluluk duydum ki o gece annemle babamın yüzüne bakamamıştım :1rolleyes:

11 Mart 2005 günüydü
19,5 tum
eşimle çıkıyorduk
dün gibi aklımda :asigim:
canım aşkım benim ya

daha 17 diydim nasıl olduğunu hatırlamıyorum valla fi tarihindeydi taaa ohooo

nişanlıydık ve 20 yaşımda ilk öpücüğümüzü birlikte yaşadık eşimle çünki onunda ilkmiş.....yalan değildir heralde ..yalan olamaz çünki eşim öyle heyecanlanmış ve titremişti ki bayılacak sanmıştım kendimi unutup onu toparlamaya çalışmıştım ayyy yazık yaaaaaaaaaa..eşim benden 7 yaş büyük oysa ki:kedi::roflol:

bende herşeyde ilk oldu eşim ilk elimi tutan ilk öpen ilk ilk vs. vs. vsssss:roflol::roflol:

nişanlıydık ve 20 yaşımda ilk öpücüğümüzü birlikte yaşadık eşimle çünki onunda ilkmiş.....yalan değildir heralde ..yalan olamaz çünki eşim öyle heyecanlanmış ve titremişti ki bayılacak sanmıştım kendimi unutup onu toparlamaya çalışmıştım ayyy yazık yaaaaaaaaaa..eşim benden 7 yaş büyük oysa ki:kedi::roflol:

bende herşeyde ilk oldu eşim ilk elimi tutan ilk öpen ilk ilk vs. vs. vsssss:roflol::roflol:

sempatiksalakcinni:lepi:

Ben 8 yasindayken 11 yasindaki erkek kuzenimin zoruyla onunla dudaktan opusmutum, hem de birkac dakika boyunca. O beni kandirdi, sonra biraz zorladi filan. pff, sonra aylarca ya hamile kalirsam diye korkuyla yasadim, pifff.

Kendi istegimle hic opusmedim ama. :kedi:
20 yasindayim, :ecrin_bebek:

X