İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

21 yasındaydım.esımel cıkıryorduk.ilk onla öpüştüm.cok guzeldı. ve sımdı evlıyız.

ben 17 yasındydm yan gecn sene.. essek ben arkam donuktm montumn fermarını cekemedım oda benım arkadma dger tarafımdaydı.. bırden ıkmızdde donuncee... ılk ve son oLdu ondn baskası Olmadı oyle olmıcakta .. ama cok utamıstım ve cok guseldı:KK70:

18 yaşımda ilk defa eşimle öpüştümm. daha doğrusu beni sıkıştırıp öptü. şimdi ben onu sıkıştırıp öpüyorum kaydirigubbakcemile3

nişanlımla öpüşmüştüm ilk:asigim:
sanırım o sıralar 2 ay falan olmuştu
ama cok masum bir şekildeydi opuyorumnanaktan
hala dün gibi aklımda hatta geçen onu konusu acılmıstıakannehir

15 yaşında liseye iLk başladığımdaydı sanırım şuanki sevgilim yani:asigim: gerçi ben bilmediğim için çok paniktim kızlarla sınıfta ağzımı elllerimizle kapatarak denerdik çokk komikti yaa kaydirigubbakcemile3 ayrıca annemin yıllardır bi kzıın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır kocanla yaşa lafınıda tutamamış oldumkaydirigubbakcemile3

15 yasımdaa ilk askımlaa.. :kedi:
3 yıldır tanıodkk birbirimizii..
Ben hala onunn ilki ve tekiyim ama o benim deil maaLeseff :çok üzgünüm:
Ama tekrarr barısıcazz ve sonsuza kdrr bi o olucakk insallahh :kedi:

ben 20 yaşındayım ve hiç öpüşmedim düşünmüyorum da evlendiğim kişiye sakladım dudaklarımı...inş.evlenirimde paket olarak geri dönmemkaydirigubbakcemile3

19 umda :kedi: zaten hala askımla berberim ilk ve sonum olur ins opuyorumnanaktan

en çapkınınız benim :nazar:

ilk kez 6 yasında öpüşmüştüm.annemin arkadaşının oğluydu..büyüyünce birbirimizden acayip utandık.simdi o evli hala utanıyorum görünce :kedi:

bende 4-5 yaşındaydım :kedi: evcilik bahaneydi sanırım çocuk mocuktuk ama biliyormuşuz bak öpüşmeleri :sinifsinif: n bilim öpüşmek güzel şey bütün kasları çalıştırımışkaydirigubbakcemile3

15 tim
bugune kadar sevglm olan insanla evlenicektksenağlama
ama olmadi:KK43:
bidada kimseyle opusmem

11-12 yaşlarıydı herhalde.
Denizde komşumuzdu aynı şehirdeydik birde.
o zamanlar birbirimizden hoşlanıyorduk.
İşte o kişiyle ilk öpüştüm.
Küçüktük emme fırlama çok güzel öpüyordu:kedi: heheheh:roflol:

hımm 14 te ilkti ama tam bi öpüşme sayılmaz..yanağa konan kısa busenin bi anlık dudağa konması gibi bişiydi :)
ama ilk ateşli öpücüğüm 16ydı zemuszemus

X