İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

17 yaşımda :kedi:
Hatta karşımda aşık olduğum ökküs "dilini uzat" demişti :1shok:
Ben de "Niye" diye sormuştum..İnat etmiştim ve dediğini yapmamıştım :umursamaz:
Şimdi öğrendim fransıs öpücüüymüş :kedi:

kafamçokkarıştı

harbi öküsmüş dilini uzat da ne :mymeka:

ilk 22 yasimda oldu esimle ve gercektende igrenc gelmisti yakaydirigubbakcemile3
ama insan sonra alisiyor ya hos da oluyorŞeniz

15 yaşımdaydımkaydirigubbakcemile3 eski ve ilk erkek arkadaşımla.kaydirigubbakcemile:mymeka:

Son düzenleyen: Moderatör:
13 ya da 14 yaşındaydım. öleceğim sanmıştım heyecandan . sanırım bu duygu hayat boyunca unutulmaz

20 yaşında ve ozaman sevgilim şimdi kocam olan adamla ya ben çok seviyom bu adamı:asigim:

13 yasindaydim. baya baya öpüsmeydi ama öpüp kacmak falan da degil oyle :) ondan sonraki opusmem tee 19 yasindayken oldu:)

17 yaşımda ilk sevgilimle idi:)keşke olmasaymış keşke eşimle ilk yaşasaymışım öpüşmei de..

16 yaşında ilk aşkımla....benden 5 yaş büyüktü..ve bana ilk defamı öpüşüyosun dedi bende evt dedim utanarak niye sordun demiştim..çok güzel öpüşüyosunda demişti:kedi:

ılk opusmemde lıse bıre gıdıyordum galıba cok garıptı ama benımkısını anlatıyım kızlar:

Ben bır cocukla tanıstım cocukda baya ama baya yakısıklıydı bole ona bakarken agzımın suları akıyordu resmen ayyyy ben bunla nasıl cıkıyorum nasıl oldu fılan hep onu dusunuyordum bır gun bulustuk daha ılk gunler gezdık dolastık artık eve bırakacak benı ylz bır gozlerını kapatsana dedı bende safım ya kapattım yapısmazmı dudagıma hafıf bır opucuk kondurdu allahım dılım tutuldu resmen ne yapacagımı sasırdım elım ayagım tıtrıodu eve gelene kadar

neyse sonra ne olduuuuu eeeeeee bu kadar yakısıklı bır adamla cıkarsan olacagı bu olur tabııııııı adam jıgola cıkmasın mııııııı offffffff bır kac ay sonra ogrendım beynımden vuruldum gercı hep kuskulanıyordum en sonunda konustırdım ve ogrendım o an bırden tıksındım ondan ve bıttı bırde gelmıs bana evlenme teklıfı edıyordu bende ben sıfır erkek ıstıom demıstım gulmustu

:eek:Ama sevgılılerımle opusmelerımde nedense hep mıdem bulanırdı jıgola harıc cunku adam bıram buram parfum kokardı ama en zevk aldıgım esım cnm kocam keske hayatımda ılkım olsaydı oldu bırkere

benim bi ton erkek arkadaşım olmuştu, fakat bi türlü öpüşmek kısmet olmamıştı.
becerebilir miyim gibi düşünceler vardı kafamda, bi de utanıyordum galiba..
galiba ilk öpüşmem 19 yaşımdaydı. sonrasını ne siz soruun ne ben söyleyim :))

21 yaşındayım hayatımda kimse olmadı, haliyle kimseyle öpüşmedim de. bu güdüşle 0 km hurda olurum artık...

19 yasında ılk erkek arkadasımla :kedi: 4 yıl cıktık bıttı..asla o opusmenın yerını hıc bısey tutmadı
evlendım ıgrenctı opusmek dahı ıstemıodum bosandık

X