İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

17 yasindaydim.....Ayni filmlerdeki gibi oldu...benneyaptımki

Birden neye ugradimi sasirdim....sonra bende onu sasirtimkötükedihüso....okkali bir tokat yedi benden...:mymeka:

Kendini Kadir inanirmi sandin nan.:kızgın:..insan bir haber verir önce...birden sak diye öpülürmü?:1closedeyes:

16 yaşındaydım
şuan o hayatta değil mekanı cennet olsun.......................

16yaşındaydım lisedeydim ahh ahh ne güzel günlerdi hey gidi günler hey yaşlandımmı ne

ben aşık olmadan hayatta birine öpüşmeyi bırak dokunamam bile,
yani haliyle şu anki seviglimle ilk öpüşmemiz oldu, biraz geç oldu ama tam oldu :kedi:

17 yaşımda :kedi:
Hatta karşımda aşık olduğum ökküs "dilini uzat" demişti :1shok:
Ben de "Niye" diye sormuştum..İnat etmiştim ve dediğini yapmamıştım :umursamaz:
Şimdi öğrendim fransıs öpücüüymüş :kedi:

16 yaşımdayken .. :)

Aşık olduğum çocuk inanılmaz yakışıklı ve aynı zamanda piyanistti...rüyada gibiydimmm..ufff uf hiç kimse ona benzemedi sonrasında...O da titriyodu zaten öperken..gerçi hala onlayım :))

Son düzenleme:

fransiz ole mi oluyormus kizim :bbo:

koptum yaaakaydirigubbakcemile3ayy hakkaten ökküsmüş,denirmi ööle yaaa

ben 16 yaşındaydım,hayatımda ilk defa biriyle çıkıyodum,çıka çıkada nerde zirzop,çapkın,gönlü ondan ona geçen erkek varsa onla çıkmışım.yağmurlu bi geceydi,yazdı,beni eve bırakıyordu,hiç beklenmedik bi anda duygusal bi atmosfer oluşmuştu,ööle masum bi öpücük kondurmuştu.o öpücük o öpücük olmuştu işte,çocuk ondan sonra beni terkettimafoldumbentabii bunun o öpücükle alakası yoktur diye ummuştum o zamanlarkaydirigubbakcemile3

ayy kusucam...o ne be dilini çıkart :roflol: hiç işi bilmiyormuş senın ki :eek: çaylak

Şimdili sevgilimden önce gerçek anlamda hayatımda hiç kimse olmamıştı yani hayatıma girenler le en fazla mesajlaşmıştım iyikide öyle olmuş her çıktığımla öpüşsem ooo şimdi pişman olurdum herhalde....
ılk öpüştüğümde 18 Yaşındaydım ve şimdiki erkek arkadaşımla öpüşmüştüm..
ınsan emin olduğu güvendiği ve en önemlisi gerçekten sevdiği insanla öpüşmeli bence..
Biz hala birlikteyiz ve şuan 21 yaşındayım..
ınşallah bir ömür boyu birlikte oluruz:Saruboceq:..

18 yaşındaydım ve hiç hoşuma gitmemişti eve gelince dudaklarımı deterjanla evet evet çamaşır deterjanıyla yıkmaya kalkmıştım ki kardeşim abla kafayı mı yedin diye olaya el koymuştu:roflol::roflol:

17 yaşında ilk kez öpüştüm hala aynı kişiyle beraberim opuyorumnanaktan

o an başımdan kaynar sular döküldü sanki :)) çok heycanlıydım...ilk onunla öpüştüğümü 3 ay sonra söylemştim :kedi:

çok masum bişe öpüşmek yaaa :asigim:

17 yaşındaydım.... Eşimde değil..İlk aşkımla, tir tir titremiştik ikmzde heyecandan... Çok ama çok güzeldi...
Daha sonraki sevgililerimle öpüşmedim... İlk aşkımdan sonra ikinci kez de eşimle öpüştüm, ve şimdi mütemadiyen nerede yakalarsam öpüyorum.......

16 yaşında eşimle ilk öpüşmüştüm. . . yanağımdan öpüyordu kafamı çevirdim dudak dudağa geldikkk. . .öle başladı işte :asigim:

X