İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

En uygun zaman aşık olduğunda sanırım. Cünkü bi tek aşıkken yaptıklarina pişman olmuyorsun opuyorumnanaktan

20 yaşındaydım..Zaten nasıl yapıldığını bilmediğim için öpüşememiştim sonu gülme kriziyle ve ilk defa öpüştüğümü öğrenen sevgilimin şaşkın bakışlarıyla sonuçlanmıştı :roflol:

17,fakat cok igrenmistim ne yalan soyliyimkafamçokkarıştı
ama simdi her zaman hazir ve nazirim

19 yaşımdaydım ama ,erkek arkadaşım o kadar iğrenç bi insandı ki ilk öpen olmaktan mutlu olacağı yerde çok kötü hissettirmişti bana.. çok utanmıştım. neredeyse o zamana kadar bomboş bi hayat geçirdiğime inanıp bunalıma girecektim.. keşke ilk olan o değil de değer bilecek biri olsaymış.

Bilmiom hatirlamiom sanirim, 2 siniftamiydi ne:kedipuyorumnanaktan, daniel hayatimin aski derdim :roflol: simdi annemlerin komsusu oldu delikafadulden​

20 yaşında eşimi öpmüştüm.zaten o şekilde başladı ilişkimiz.şuan bile unutamam.ilk öpücük çok bambaşka oluyo,ne kadar acemicede olsa.. :kedi:

21 yaşındayıdm , ilk ve son kez eşimle öpüştüm, masum ama çok güzeldi.ayaklarınız ters yönde yatmıştık ve eşimle yüzyüzeydi.ilkkez tersten öpüşmüştük,4 yıldır hiç bi öpüşme o kadar haz vermedi (( ilk olduğundan olsa gerek :))

ilk öpüştüğümde 19 yaşındaydım ve de sadece eşimle öpüşmedim...:kedi:
ilk soruyu anladım da ikincisi niçin lazımdı onu anlamadım...kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…