İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

evet öyle oldu :KK9:

Valla 4-5 yaşlarındaki durumumu söylüyorsanız filmlerdeki gibi şapur şupur öpüşme sahneleri mi geliyor aklınıza..Öyleyse pes yani..:KK53:...Sadece saniyelik bir buseydi..Üstelik öpüşme yaşı düşmüş derken ?? Sizden eminim ki epey büyüğüm..38 yaşındayım..Benim çocukken yaptığım bir çocukluk midenizi bulandırıyorsa sizin sorununuz...:KK23:

benim herhangi bi sorunum yok.çocuklar güzel terbiye edilmeli.5 yaşında öpüşmeyle başlamamalı hayata.başka söylicem bişi de yok.

benim herhangi bi sorunum yok.çocuklar güzel terbiye edilmeli.5 yaşında öpüşmeyle başlamamalı hayata.başka söylicem bişi de yok.

Mesajımı yeniden okuyun....Filmlerdeki gibi öpüşme geliyor aklınıza....Yanaktan öper gibi anlık,hatta saliselik bir muck Öpüşme bile değil .... Mide bulandıracak daha çok şey varken...........Ben 5 yaşında yatmadım,hamile kalmadım,kocaya kaçmadım...Allahım yaaa :))).Ayrıca gayet güzel terbiye edildim çok şükür...Kimsenin harcı değil terbiyeme laf söylemek.............

sizde abartmışsınız gerçekten..
5yaşında bir çocuğu hayal ettiğimizde aklınıza cinsellik gelmiyor değil mi gerçekten:KK53:
hayata oda öpüşmeyle başlamamış zaten çocukluk diye birşey duymadınızmı:KK1:

Mesajımı yeniden okuyun....Filmlerdeki gibi öpüşme geliyor aklınıza....Yanaktan öper gibi anlık,hatta saliselik bir muck Öpüşme bile değil .... Mide bulandıracak daha çok şey varken...........Ben 5 yaşında yatmadım,hamile kalmadım,kocaya kaçmadım...Allahım yaaa :))).Ayrıca gayet güzel terbiye edildim çok şükür...Kimsenin harcı değil terbiyeme laf söylemek.............

filmlerdeki gibi olmadığını biliyorum.abartmayın!
mide bulandıracak çok şey var evet onlarada da kızıyorum zaten ama bu da öyle benim için?anlatabildim mi?size ne yaptığınızı / yapmadığınızı sormadım,size bişey söylemedim zaten gayet açık duruyor mesajım.terbiyenize laf söyleyen de yok.toplumsal sıkıntılar oluşabilir demek istedim bunların erken yaşta başlamasıyla.bugün böyle yarın başka türlü.ha siz bi buseyle kalmışsınız orası tamam ama genç kızların halini görüyosunuz çocuk yaşta çocuk düşürenleri duyuyoruz.hepsi hevesle başlıyor ve ufacık yaşta da olsa masum dediğiniz bi buse gayet de tetikleyici olabilir merak uyandırır.şimdi böyle yazdım diye hepiniz çullanmayın üstüme.sözüm herhangi birinize değil.sadece bahsettiğim şeyler olunca üzülüyorum.herşey yerinde ve zamanında güzel.evet 5 yaşında bi çocuğa öpüşmek yakışmaz,ne kadar masum da olsa,ne kadar anlık da olsa...
her cümlemi tek tek açıkladım herhalde sorun kalmaz artık dimi ???hele ki sizinle ! :KK51:

sizde abartmışsınız gerçekten..
5yaşında bir çocuğu hayal ettiğimizde aklınıza cinsellik gelmiyor değil mi gerçekten:KK53:
hayata oda öpüşmeyle başlamamış zaten çocukluk diye birşey duymadınızmı:KK1:

bi de size cevap yazıp yorulmak istemiyorum.arkadaşa yazdığımı okuyun tersinden anlamayın.tekrar söylüyorum çocukluk öpüşmelerinde büyük bi tutku olmadığını biliyorum artık bununla ilgili bi mesaj da görmek istemiyorum.demek istediğim açık.herşey bi kereyle başlar ve her zaman iyiye gitmez.anlatabildim mi canım.adı üstünde çocuk/genç.akıl bikaç karış havadadır.sorun yok herhalde?

filmlerdeki gibi olmadığını biliyorum.abartmayın!
mide bulandıracak çok şey var evet onlarada da kızıyorum zaten ama bu da öyle benim için?anlatabildim msize ne yaptığınızı / yapmadığınızı sormadım,size bişey söylemedim zaten gayet açık duruyor mesajım.terbiyenize laf söyleyen de yok.toplumsal sıkıntılar oluşabilir demek istedim bunların erken yaşta başlamasıyla.bugün böyle yarın başka türlü.ha siz bi buseyle kalmışsınız orası tamam ama genç kızların halini görüyosunuz çocuk yaşta çocuk düşürenleri duyuyoruz.hepsi hevesle başlıyor ve ufacık yaşta da olsa masum dediğiniz bi buse gayet de tetikleyici olabilir merak uyandırır.şimdi böyle yazdım diye hepiniz çullanmayın üstüme.sözüm herhangi birinize değil.sadece bahsettiğim şeyler olunca üzülüyorum.herşey yerinde ve zamanında güzel.evet 5 yaşında bi çocuğa öpüşmek yakışmaz,ne kadar masum da olsa,ne kadar anlık da olsa...
her cümlemi tek tek açıkladım herhalde sorun kalmaz artık dimi ???hele ki sizinle ! :KK51:

He he he...:KK37: Armutun sapı ile üzümün çöpünü birbirinden ayırmayı bilmek gerek.. Buse tetikleyici falan olmadı.....5 yaşında çocuk tabi buseyle kalıcak..Daha fazlası olabileceğini düşünebilen zihniyetten korkmak lazım....15-16 yaşlarında yaşanılan cinsel ilişki ile ( ki asla onaylamıyorum ) 5 yaşındaki çocuğun davranışını aynı değerde görmek komik.............:KK9:

He he he...:KK37: Armutun sapı ile üzümün çöpünü birbirinden ayırmayı bilmek gerek.. Buse tetikleyici falan olmadı.....5 yaşında çocuk tabi buseyle kalıcak..Daha fazlası olabileceğini düşünebilen zihniyetten korkmak lazım....15-16 yaşlarında yaşanılan cinsel ilişki ile ( ki asla onaylamıyorum ) 5 yaşındaki çocuğun davranışını aynı değerde görmek komik.............:KK9:

siz şanslıymışsınız.bağdaştıramıyorsunuz yazdıklarımı.sizin kadar şanslı KALAMAYANLAR oluyo diyorum.anlatabildim mi?artık anlatabilmiş olmak istiyorum!

siz şanslıymışsınız.bağdaştıramıyorsunuz yazdıklarımı.sizin kadar şanslı KALAMAYANLAR oluyo diyorum.anlatabildim mi?artık anlatabilmiş olmak istiyorum!

Cidden komik.................Gayet net açıkladığımı sanmıştım............:KK53: Cidden çok şanslıyım... 5 yaşında dudağına buse kondurduğum 5 yaşındaki sümüklü oğlan busemden tahrik olup bana tecavüze yeltenmediği için....:KK52:

Son düzenleme:
Sizin kadar olamam...........:KK51:

yahu size sanşlıymışsınız dedim ya.çevremde örneklerini gördüm ona göre yazdım size değil.bakın bi daha yazim 'size değil' sözüm ok?siz masum bi buseyle kalmışsınız o zaman çekilin kenara size sözüm yok hala bişiler bulup yazıyosunuz hayret bişey.niye alınıyosunuz mesajlarıma?artık bana yazmasanız??? çünkü sizi kapsamıyor artık yazdıklarım bi buseyle kalmış biri olarak................

19 yaşımdaydım ama ,erkek arkadaşım o kadar iğrenç bi insandı ki ilk öpen olmaktan mutlu olacağı yerde çok kötü hissettirmişti bana.. çok utanmıştım. neredeyse o zamana kadar bomboş bi hayat geçirdiğime inanıp bunalıma girecektim.. keşke ilk olan o değil de değer bilecek biri olsaymış. :kahve:
Aynısını bende yaşadım ama malesef ben 15 yaşındaydım :26:

X