İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

20 yaşındaydım. Üniversiteye kadar öpüşmek bir yana, bir erkeğe en çok yaklaştığım an, onu pataklarkendi. Çıkma teklif edeni döv, laf atanı döv, iltifat edeni döv, şapşal şapşal seni süzeni döv. Babam sağolsun ama. Sayesinde kendimi belli bir yaşa kadar erkek zannediyordum zaten.

işte bende sırf buyüzden böyle şeylerin erkenden yaşanmaması taraftarıyım.Benn 18 yaşındayım ama kmseyşe öpüşmedim öpüştüğüm kişinin bnm için özel olması gerekir .Hemde ilerd eşim olması gerekir.Sonuçta ilkler bir kez yaşanır

İlk 16 yaşında oldu..

Ama asıl güzel olan ondan sonraki sevgilimle olandı..

Ahh ahh gençlikk...

sadece bir erkeği öptüm, o da nişanlım
2 ay 3 hafta sonra evlenicez inşaAllah
o da benden önce kimseyi öpmemiş
birbirimizin ilk göz ağrısıyız biz

ilk sevgilim ilk aşkım ve şu an nişanlım olan kişiyle öpüştüm. benim için çok özeldi. bende onun ilki olduğum için de bu özellik daha bir başkaydı ve 20 yaşındaydım

Son düzenleme:
sanırım en güzelide bu ben böyle bişey yaşamak istiyorum

inşaAllah sen de yaşarsın tatlım
öpüşmek çok özel birşey, sevgi, aşk, tutku...
bunları tek bir kişiye hediye etmeli insan
ancak o zaman özel olur bence

20 yaşındaydım ozaman esımle cıkıyorduk
hastanenın merdıvenlerınde opmustu benı
kıpkırmızı olmustumm yaaa domates gıbı

22 olcam hiç öpüşmedim daha nası bi duygu acep ben hiç yaşayamıcam böyle duyguları

5 yil önce ilk askim, canim sevdicegimle.... yaniiiiiii 21 yasinda :))

13 yaşında.Sana birşey vericem kapa gözlerini demişti bende çok safım tabi bekliyorum öptü işte sonra çektim hemen kendimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…