İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

14 yaşındayDım.. Hava hafif yağmurluydu.. Dışarda Buluşmuştuk.. Birden sarıLdı.. Ne oLduunu fark etmedim öpmüştü Sonra bnim ilk tepkim gülerek " Npıosun yha manyak " olmuştu.
Güzel bir şey İnsanın sevdiği oluncaa ..=)

Son düzenleme:
26(nişanlımla)maşallah ben karta kaçmışım,nerdeyse öpüşmeden ölüp gidecekmişim

ya ama çok güzel bir duygu eşsiz benzeri yok,onca şey yaşadık ondan sonra,daha fazla yakınlaşmalarımız oldu ama yok o öpücüğün tadı hiçbişeye benzemiyordu..o anı bidaha yaşayamaz mıyım..

Son düzenleme:
on sekizimdeydim şimdiki nişanlımla sevgiliydik o zamanlar çok yağmur vardı aynı şemsiyenin altında yüksek biryerden manzarayı izliyorduk ve küçücük bi öpücük kondurdum dudaklarına...

ya lise 2 deydim o zaman kaç yaşında olunuyorsa artık
gerçi ona öpüşmede denmezdi ya
en yakın arkadaşlarımdan birine sormuştum uygulama göstermişti
ilk öpüştüğüm kişi ile hala daha görüşüyorum
çünkü kankler grubumuzdan biriydi
sıpa evlendi boşandı geçen gün gene nişanlandı
benden sonra dikiş tutturamadı

20 yaşındaydım ve o da eşimdi ilk onu öptüm inşallah sonumda o olur

7 yaşımdayken yaa ilkokulda kaan diye biri vardı güya sevgiliydik hiç unutmadım ama ilk diye birde kendimi büyümüş sanmıştım 3 saniyelik şeyde

Lanetli öpücük

yalnız değilsiniz ben de tam benim kadar karta kaçan var mı diye bakıyordum :)))

15 yaşındaydım. sırf dudağı dudağıma deydi diye günlerce aklım havada gezmiştim düşündükçe sanki gondola binmişim gibi içime bi şeyler oluyodu hey gidi günler hey ne heyecan

14 yaşındaydm. küçük olmama rağmen iyiydim diye düşünüyorum şimdi düşündükçe karnıma kramplar giriyodu vay bee ne guzeldi ya

23 yasında ilk defa eşimle opusmustum tabe ozaman flört asamasındaydık...

ortaokulda cocuksun tamam lisede babamla aynı okulda oldugumuz için kımseyle opumeyı bırak cıktıgım bilem olmadı.. unıvdede 1-2aylıktı hep nedense uzun surelı ılışkım olmadıgı için opusme faslına bile gecememiştim

nasip esimeymiş 2 yıl sonrada evlendık

ben 23 yaşındayım ciddi manada ılıskılerım olmadı ve öpüşmedim de şimdi ben anormalmıyım :) 13 - 14 falan yazanlar olmuş sasırdım şimdi :)

ben 23 yaşındayım ciddi manada ılıskılerım olmadı ve öpüşmedim de şimdi ben anormalmıyım :) 13 - 14 falan yazanlar olmuş sasırdım şimdi :)

bende senın gibi dusundum bir an kendımı anormal hisettim bence oenmli olan o opucugu hakadecek kısıye vermek bide bu yonden dusun

hani bi laf vardır ; ilk olup hayallerde kalacagına son olup sonsuz olmak diye.. bende kendı adıma diyorum enazından ilk olup sonsuz olmak bambaşka (cunku eşimde kımseyle opusmemiş ozamana kadar sansın bu kadarı olur yawww )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…