İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

14 yaşındayDım.. Hava hafif yağmurluydu.. Dışarda Buluşmuştuk.. Birden sarıLdı.. Ne oLduunu fark etmedim öpmüştü :KK70: Sonra bnim ilk tepkim gülerek " Npıosun yha manyak " olmuştu. :KK1:
Güzel bir şey İnsanın sevdiği oluncaa ..=)

Son düzenleme:
26(nişanlımla)maşallah ben karta kaçmışım,nerdeyse öpüşmeden ölüp gidecekmişim:KK1:

ya ama çok güzel bir duygu eşsiz benzeri yok,onca şey yaşadık ondan sonra,daha fazla yakınlaşmalarımız oldu ama yok o öpücüğün tadı hiçbişeye benzemiyordu..o anı bidaha yaşayamaz mıyım..

Son düzenleme:
on sekizimdeydim şimdiki nişanlımla sevgiliydik o zamanlar çok yağmur vardı aynı şemsiyenin altında yüksek biryerden manzarayı izliyorduk ve küçücük bi öpücük kondurdum dudaklarına...

ya lise 2 deydim o zaman kaç yaşında olunuyorsa artık
gerçi ona öpüşmede denmezdi ya:KK60:
en yakın arkadaşlarımdan birine sormuştum uygulama göstermişti :KK37:
ilk öpüştüğüm kişi ile hala daha görüşüyorum
çünkü kankler grubumuzdan biriydi
sıpa evlendi boşandı geçen gün gene nişanlandı
benden sonra dikiş tutturamadı :KK53:

20 yaşındaydım ve o da eşimdi ilk onu öptüm inşallah sonumda o olur:KK69::KK69::KK54::KK54::KK54::KK54:

7 yaşımdayken yaa ilkokulda kaan diye biri vardı güya sevgiliydik :KK60: hiç unutmadım ama ilk diye birde kendimi büyümüş sanmıştım 3 saniyelik şeyde :KK9:

ya lise 2 deydim o zaman kaç yaşında olunuyorsa artık
gerçi ona öpüşmede denmezdi ya:KK60:
en yakın arkadaşlarımdan birine sormuştum uygulama göstermişti :KK37:
ilk öpüştüğüm kişi ile hala daha görüşüyorum
çünkü kankler grubumuzdan biriydi
sıpa evlendi boşandı geçen gün gene nişanlandı
benden sonra dikiş tutturamadı :KK53:

Lanetli öpücük :KK60:

26(nişanlımla)maşallah ben karta kaçmışım,nerdeyse öpüşmeden ölüp gidecekmişim:KK1:

ya ama çok güzel bir duygu eşsiz benzeri yok,onca şey yaşadık ondan sonra,daha fazla yakınlaşmalarımız oldu ama yok o öpücüğün tadı hiçbişeye benzemiyordu..o anı bidaha yaşayamaz mıyım..

yalnız değilsiniz :KK34: ben de tam benim kadar karta kaçan var mı diye bakıyordum :))):KK34:

15 yaşındaydım. sırf dudağı dudağıma deydi diye günlerce aklım havada gezmiştim düşündükçe sanki gondola binmişim gibi içime bi şeyler oluyodu hey gidi günler hey ne heyecan :KK9:

14 yaşındaydm. küçük olmama rağmen iyiydim diye düşünüyorum şimdi :KK1: düşündükçe karnıma kramplar giriyodu vay bee ne guzeldi ya :KK70:

23 yasında ilk defa eşimle opusmustum tabe ozaman flört asamasındaydık...

ortaokulda cocuksun tamam lisede babamla aynı okulda oldugumuz için kımseyle opumeyı bırak cıktıgım bilem olmadı.. unıvdede 1-2aylıktı hep nedense uzun surelı ılışkım olmadıgı için opusme faslına bile gecememiştim :KK9::KK9::KK9:

nasip esimeymiş :KK69::KK34::KK9: 2 yıl sonrada evlendık :KK69:

ben 23 yaşındayım ciddi manada ılıskılerım olmadı ve öpüşmedim de şimdi ben anormalmıyım :) 13 - 14 falan yazanlar olmuş sasırdım şimdi :)

ben 23 yaşındayım ciddi manada ılıskılerım olmadı ve öpüşmedim de şimdi ben anormalmıyım :) 13 - 14 falan yazanlar olmuş sasırdım şimdi :)

bende senın gibi dusundum bir an kendımı anormal hisettim :KK9: bence oenmli olan o opucugu hakadecek kısıye vermek :KK69: bide bu yonden dusun :KK34:

hani bi laf vardır ; ilk olup hayallerde kalacagına son olup sonsuz olmak diye.. bende kendı adıma diyorum enazından ilk olup sonsuz olmak bambaşka (cunku eşimde kımseyle opusmemiş ozamana kadar sansın bu kadarı olur yawww ) :KK69:

X