İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

7 yasındaydım cok sacmaydı
cocugun teki sana aşıgım demişti makas falan alıyodu yanaklarımdan sonra öpüştük sempatiksalakcinni

fotoğrafınız ço enterasan gözüküyor sanki hamile br bayanın göbeği çıkmış ..lütfen kusura bakmayın ama bacak ve kolnuz çok zor ayırt ediliyor.:ecrin_bebek::KK3:
model gibi poz vermişiniz fakat foto. kçk olunca net seçilmiyor ... çok garip duruyor

[/B][/B]

ayyy canım benim sen ne kadar terbiyelisin böyle ...tasma ,kemik ,tasmayı salmak ..ayrıca o fotoda hakketen ne nerende belli degil heryer birbirine girmiş gibi duruyor..

ne kadar sacma
herkes ıstedıgı avatarı koyabılır
neresı neresıdne bellı degılmıs sempatiksalakcinnicok komık gercekten
artık canı sıkılan avatarlarla ugrascak demekkı-tatlicadiarzu-
ayrıca cok cok guzel ne dedıgını nerde napıcagını bılen ole olgun fıstık gıbı bı genc kıs

annem nikahtan önce göster ama elletme didiisempatiksalakcinniayşen gruda'nın atasözünü-tatlicadiarzu-idol alıyorum kanka:lepi:laelaelaelaelae
:jeyyar:

bende daha elletmedım sempatiksalakcinnisaklıom yıllanmıs sarap gıbı:KK1:

Hayırlı Cumalar...
ilk öpücük :ecrin_bebek:...
ben sadece yanacığından öptüm o zamanlar orta okul çağlarımdı.ben kız arkadaşlarımı bile öpmem ki :kedi:.fazla sevmem öpmeyi :eek:
Evleneceğim kişiyi öpücem ben .Kocişimi öpücem. canımcımopuyorumnanaktan seni öpücem bir gün inşallah ama ne zaman onu bilmiyorum... kaderimizde evlenmek varsa tabikiii .. öpücüklerim çok kımetlidir... :kedi:eek:puyorumnanaktan:eek::eek::eek::asigim::asigim:

Son düzenleme:
22 yaşımdaopuyorumnanaktan hayatımın ilk ve inşallah son olacak nişanlısıyla...

Herşeyi zamanında yaşayacakmışın. şu dünya ya bir daha gelsem ..
kesinlkle lise çağlarımda bir kere en yakışılısından bir delikanlıyı öperdim... zemuszemus

şaka bir yana o heyecanı yaşamak güzel olurdu.

Ama ben yine yapamazdım. 10 kerede dünya ya gelsem yine kocişim olucak o şanslı kişiyi öperdim..

Herşeyi zamanında yaşayacakmışın. şu dünya ya bir daha gelsem ..
kesinlkle lise çağlarımda bir kere en yakışılısından bir delikanlıyı öperdim... zemuszemus

şaka bir yana o heyecanı yaşamak güzel olurdu.

Ama ben yine yapamazdım. 10 kerede dünya ya gelsem yine kocişim olucak o şanslı kişiyi öperdim..

eğer o avatardaki sensen kusura bakma maymuna benziyorsun aynı :KK3:

kocaşin olucak şanslı kişimiii ıykkk sempatiksalakcinni gamyoncuiremsu

eğer o avatardaki sensen kusura bakma maymuna benziyorsun aynı :KK3:

kocaşin olucak şanslı kişimiii ıykkk sempatiksalakcinni gamyoncuiremsu

canım hakketen kaç yaşındasınız neden bu şekilde kendinize çocuk muamelesi yaptırtıyosunuz.

arkadaşına kol kanat ger anladım da. istediğin kadar hakaret et ben senin seviyene inmem.

dedim ya aile erbiyesi herkes kendini ve ailesini yansıtır....

Son düzenleme:
anlayana davul zurna az anlamaya sivri sinek az. ben konuyu kapattım kızda sen daha nerde kalmışsın yazık valla acıdım sana...
zaten topu topu 3 mesaj yazmışın aynı kişisin belkide hazmedemedim durup durup yazıyorsun başka kimliklerle.

sanırım siteden de atıldın üzerinde 2.ci üyelik yazıyor. artık üyeliğinde iptal edilmesi gerekir zaten sürekli hakaret eden bir kişinin bu sitede işi olamaz zaten...

Son düzenleme:
Allah Allah ne garip...
Yeşil gözlü neden ikinci üyelik diye ceza almış diye onu takip ede ede buralara kadar geldim..
Avatarı kendi olsa ne olur olmasa ne olur...
Çirkin olsa ne fark eder güzel olsa ne fark eder?
Tamam görsellik çok önemli,çok hoş da bunu burada gerecek kadar ne düşündünüz çok merak ediyorum...
Şimdi yeşil gözlü banlı,avatarı da görünmüyor haliyle... O kadar zorladım kendimi yine de hatırlamıyorum ben...
Sizin mi işiniz gücünüz yok ben mi çok meşgulüm bilemedim..
Yeşil gözlüyle çok fazla muhabbettim yoktur,yine de hemencik dönmesini diliyorum...

17 yaşındaydım. şu anda da sevgilim olan kişiyle öpüştüm. ilişkimiz başlayalı 1 seneyi geçmişti.
pek bişey anlamamış kendimi çok panik içinde hissetmiştim.

bir genç kızın kocasına en büyük hediyesi öpülmemiş dudaklarıdır....bence...

X