İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

Bayanlar karşılıklı hakaretlerden paslaşmalarınıza son verin.
Birbirinize hakaretler ettiğinizde elinize ne geçiyor arkadaşlar ?
Şu mübarek günde daha fazla empati, sempati, tolerans, sevgi, saygı, nezaket, anlayış, hoşgörü gösteremez miyiz ?

al bitane daha hay alllahım bunlar nereleriyle okuyolar şunları yarattın takip et yarabbi :nazar:
yarattın takip et yarabbi

ayyy anladım bu cümleyi yeni ögrendin kullanacak yer bulamadın dedin en iyisi ilk kk da deniyim..anlıyorum seni çocuumm heves eyledin dimi yavrumm hadi şimdi git azcık edep ögren gel aklına gurbann olduumm..

Ya kızlar insan istediği görüntü resmini kullanır, ister Seçkin Piriler, ister Banu Alkan, ister erkek bir artist, ister internette bulduğu herhangi birinin fotoğrafını...
Bu yüzden birbirimizi kırmaya değer mi Allah aşkına?
Herkes kendini biliyorsa şayet, durduk yere birbirimizi kırmaya değer mi?
Durduk yere ceza alınacak ne gerek var?
...

çok komiksin ben neden kasayım kendimi sana gülüyorum her cevabına katıla katıla gülüyorum. normal bunlar sen daha olgunlaşamamışsın... 18-19 yaş normal bunlar önlisans üni. havası. tavan yaptın işde ben ondan daha güzelim felan.. başka söyleyebileceğin birşey yok. ki. okulunla bilginle övünebileceğin birşeyin yok sanırım ... mesale sen siyasetten anlarmısın ... anayasa mahkemesi başkanını ismi. dış işleri bakanın ismi. bilirmisin? netten araştır bak öğren bak bunlar senin işine çok yarayacak. 2 gün sonra oy kullancaksın.. saçınla başınla güzelliğine ayıracağın vakti az da olsa güncel konuları okuyarak harca...

takip ediyorsan mükemmelsin alkışlarım senii..

ama yazık bu türk gençliğine ya.

ne konuşma biliyorlar ne de saygı benden yaklaşık 10 yaş küçük çocuk... bebe gelmiş türkçeyi öğrende gel diyor yaaa..

avatardaki fıstık gibi kadın seçkin pirilier sen kendin fıstık gibi degilsin anladığım kadarıyla ondan koyamadın hadi banada kemige atlama diyip köpek muamelesi yapta en helalinden bi gri renk ol ..

Kimse kendi fotoğrafını kullanmak zorunda değil ki?
İspatlamak zorunda da değil... yasakkelime
Ayrıca KK nın fotoğraf açısından çok güvenli bir site olduğunu söyleyemeyiz...
Bunu size cevap mahiyetinde yazmıyorum yanlış anlamayın lütfen ama yeşil gözlü melek cidden Seçkin Piriler ile kıyaslanmayacak derecede güzel bir kız...
Kimseyi sen fıstık gibi değilsin, çirkinsin imasında bulunup rencide etmeyin...
Kadının en büyük düşmanı kadın olmasın... :umursamaz:

Ya kızlar insan istediği görüntü resmini kullanır, ister Seçkin Piriler, ister Banu Alkan, ister erkek bir artist, ister internette bulduğu herhangi birinin fotoğrafını...
...

hayalcim
onun resmine felan dedigim bişey tamamen denk gelerek okudum konuyu konu dışı oldugum halde sebredemedim baksana hak böylemi savunulur ne biçim sözler bunlar tasmasını salmak kemige atlamak felan ..çok şükür hepimiz insanız kimse hayvanat bahçesinden kaçıp gelmedi burda ..ayıp yani ..

çıkıp birileri yeşil gözlünün avukatımısın diyebilir cevap vereyim vekalet verirse neden olmasın olurum :)
yeşil gözlü cidden seçkinden çok daha güzel bi kız neden illa çirkinmiş muamelesi yaptınız anlamadım valla
sonra gayette aklı başında kültürlü ve kendini yetiştirmiş bi kız
ayrıca önlisans öğrencisi falan da değil 18 yaşında hiç değil
kızcağızın üstüne gelmeyin 3 kişi birden

...

haklısın istdği resmi koysun... valla bir şey söyledim bu arkadaşın böyle hakaret etmesini hiç beklemedm. aklında ne kurduda ne anladıda ne yazdı bakalım. çocuk işde .... söyleyecek neleri var bakalım benimle ağız dalaşına giriyor... süprizzzzz

çıkıp birileri yeşil gözlünün avukatımısın diyebilir cevap vereyim vekalet verirse neden olmasın olurum :)
yeşil gözlü cidden seçkinden çok daha güzel bi kız neden illa çirkinmiş muamelesi yaptınız anlamadım valla

Kimse kendi fotoğrafını kullanmak zorunda değil ki?
İspatlamak zorunda da değil... yasakkelime
Ayrıca KK nın fotoğraf açısından çok güvenli bir site olduğunu söyleyemeyiz...
Bunu size cevap mahiyetinde yazmıyorum yanlış anlamayın lütfen ama yeşil gözlü melek cidden Seçkin Piriler ile kıyaslanmayacak derecede güzel bir kız...
Kimseyi sen fıstık gibi değilsin, çirkinsin imasında bulunup rencide etmeyin...
Kadının en büyük düşmanı kadın olmasın... :umursamaz:

arkadaşlar benim arkadaşın resmine felan karıştıgım yok sadece kullandığı çirkin kelimelrden dolayı mesaj yazma geregi duydum kimin avatarını koyuyorsa koysun beni ilgilendirmez yani işi güzellik boyutuna getirdiniz gibi oldu kullandığı çirkin sözleri görmüyorsunuz sanırım ..bir insanın yüz güzelligi yetmiyor birazda agzının güzel olması lazım ..B]

Son düzenleme:

konu nerelere geldi anlamadım. ben görmedğim kişi hakkında yorum yapmam. şurda garip gördüğüm bir fotoğraf ile birşey yazdım sanki ona çirkin dedim.alındı da alındı.

:enbuyukkk:

yarattın takip et yarabbi

ayyy anladım bu cümleyi yeni ögrendin kullanacak yer bulamadın dedin en iyisi ilk kk da deniyim..anlıyorum seni çocuumm heves eyledin dimi yavrumm hadi şimdi git azcık edep ögren gel aklına gurbann olduumm..

gamyoncuiremsu

fotoğrafınız ço enterasan gözüküyor sanki hamile br bayanın göbeği çıkmış ..lütfen kusura bakmayın ama bacak ve kolnuz çok zor ayırt ediliyor.:ecrin_bebek::KK3:
model gibi poz vermişiniz fakat foto. kçk olunca net seçilmiyor ... çok garip duruyor

kızlar kültürlü arkadaşın durduk yere bana yaptığı yoruma bakın şu hitap edişe bir bakın nerde bunun kültürü...
o fotodaki bende olabilirdim ....kime ne benim resmimden
bu sitede kim durduk yere birinin avatarına bu şekilde yorum yapmış kimi ayrıca kime ne ...

çok ilginç cidden insanları anlamıyorum kimi zaman..
avatar resmii adı üstünde avatar yanii istedigim şeyin resmini kulanırımmm kimene..
güzel olmak siyasetii, anayasayı,dış işleir bakanını bilmemekmi demekkk..
insanlar bakımlı olunca genel kültürü olmuyormu ne saçma yaaaa...
yeşil gözlü melekkk sanatçılardan bin katlı güzel bi arkadaşımız ve gaayette kültürlü biri...hoşş en başta insan giibi insan ..
insanlarrrr düşünerek yazssaaaaa hiç bi zaman şu forumlarda bu tarz şeyler olmjuycak...

sevgili bölürceler,kavga edip birbirinizi niye yiyosunuz he:mymeka:hadi iftar vakti öpüşün koklaşın:nazar:
he bu arada ben hiç öpüşmedim:smiley-cool: :smiley-cool: :smiley-cool: delikafadulden :roflol:
aaa ne ayıpp:1closedeyes: ohaoldumsmile...evlenmeden öpüşmem:icecream:-tatlicadiarzu-

bu konuya ne zaman tıklasam ne hangi konuyu okuduğumu unutuyorum. :)))
geçenlerde pişti olayı vardı şimdi de avatar.

sevgili bölürceler,kavga edip birbirinizi niye yiyosunuz he:mymeka:hadi iftar vakti öpüşün koklaşın:nazar:
he bu arada ben hiç öpüşmedim:smiley-cool: :smiley-cool: :smiley-cool: delikafadulden :roflol:
aaa ne ayıpp:1closedeyes: ohaoldumsmile...evlenmeden öpüşmem:icecream:-tatlicadiarzu-
aferim dızıma benimm:)öpüşme evlendikten sonra çıkartırsın zaten açısını:KK1:
sanada iyi iftarlar kuzu bende gidimm ezANI BEKLİM:)

aferim dızıma benimm:)öpüşme evlendikten sonra çıkartırsın zaten açısını:KK1:
sanada iyi iftarlar kuzu bende gidimm ezANI BEKLİM:)

annem nikahtan önce göster ama elletme didiisempatiksalakcinniayşen gruda'nın atasözünü-tatlicadiarzu-idol alıyorum kanka:lepi:laelaelaelaelae
acısını çıkartırsun derken nem bacımguclubacismile ohaoldumsmile :jeyyar:

X