İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

ben az önceki bayanın yazdıklarınıda okudum.. daha doğrsu konu balıklarına baktımm... demekki bu kadının tedaviye ihtiyacı var...

bir erkek kolayca yaşadıklarını silebiliyor bakalım size neler anlattı... bir genç kızın hayatını mafettmiş çok üzücü ... artık bunun vebalini öteki dünyada verecek... bunda sizin suçunuz yok...

bence burayı takip eden yüzerce tanıdık olabilir... siz ne yaşadınız bilmeyiz...

Geçmiş günümüzün aynasıdır o yüzden adımlarımıza dikkat etmemiz lazım....

Son düzenleme:

sana fotoğrafım hakkında yorum yap diyen oldumu
heee anladım ben senin derdini adriana lima hanım kuyruk acısı olan bi arkadaşın salmıştır tasmanı aklinialirimsmile

sayın sivri zekalı suskun sultan burda aptal aptal konuşucağına fotoğrafa dikkatli baksaydın seçkin piriler olduğunu anlardın sırnaşık şey

allahım işine karışmak gibi olmasında sazanı yarattın bu kadını niye yarattın

valla canım ben sana kötü birşey söylemedim hakerete varan sözler sahibine yakışır.

ben sadece burdan ayırt edemediğimi söyledim ... tasma felan çok garip... şeçkin piriler tanımam etmem.. diyorum ya zaten seçilmiyor.. seçkin piriler sen isen pna da birşey diyemem...

güzel bir bayansın o zaman... ben senin güzeliiğinle ilgili bireşey demedim ki. alındıysan valla onu bilemem...
gördüğümü söyledim diğer fotpoğ. daha güzel. oturduğun fotoğ.çok küçük görüldüğü için seçilmiyor dedim...

yine söylüyorum kötü söz bana yakışmaz... sahibine yakışır...

çoooooooooooooooook güldüm valla burda dalga geçilcek biri varsa sensin
şurda 10 kişi fotoğ. baksa aynı şeyi söyleyecek...

ben kaprsili biri değilim. güzellik göreceli bir kavramdır...

ben erkeklerden hoşlanıyorum canım...bayanssulusmile

alkisalkisalkiskafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3:dance::icecream::roflol::roflol::roflol:
-tatlicadiarzu-laelaelaelaelae

çok gülüyorum sana halen de gülüyorum.....kaydirigubbakcemile2sempatiksalakcinni

sositososito:teytey::teytey::smiley-cool:

Son düzenleme:

sanırım,avatardaki kendi değil..

yaş ortalaman kaç senin canım 15 cavarı gibi geldi...:2:

yaş ortalaman kaç senin canım 15 cavarı gibi geldi...:2:

önce bi türkçe kıtlığını düzeltte ondan sonra geç karşıma
anladımm avatardaki baktın fıstık gibi kadın aklinialirimsmile tabi sende 27 yaşında evde kalmış adayı :ecrin_bebek: piskolojini anlıyorum tatlım da her kemiğe atlama öyle

valla güzelim 2 senedir bu siteye üyeyim aynı resimle ilk sazan sensin emin ol kaydirigubbakcemile3 senden önce kimse avatarım hakkında yorum yapmadı ama neyapsın milletin işi gücü var senin gibi zekadan noksan değillerki boş şeylerle uğraşsınlar :tomato:

D: diyorum ya sadece gülüyorum sana ... aç aç oku beni canım... ben kendimmle barışığım son derece dikkatli biriyim..

... senin karşına niye geçeyim ben.. bir avatar yüzünden senle niye uğraşayım ki ben. istediğini kullan bana ne... dikkatimi çekti söyledim. ben çalışan bir bayanım. evde değilim ki evde kalayım D: ... ben özgürüm zemuszemus.

yani güzel kadınlara takıntım olduğunu nerden çıkardın anlamadım.
ben kadına çirkin demedim. sen kendini bu bayan benzettiğin ve buna alındıysan zaten bu senin karakterini gösterir.

dedim gibi kötü sözler sahbine yakışır...

avatardaki fıstık gibi kadın seçkin pirilier sen kendin fıstık gibi degilsin anladığım kadarıyla ondan koyamadın hadi banada kemige atlama diyip köpek muamelesi yapta en helalinden bi gri renk ol ..

sana fotoğrafım hakkında yorum yap diyen oldumu
heee anladım ben senin derdini adriana lima hanım kuyruk acısı olan bi arkadaşın salmıştır tasmanı

sayın sivri zekalı suskun sultan burda aptal aptal konuşucağına fotoğrafa dikkatli baksaydın seçkin piriler olduğunu anlardın

allahım işine karışmak gibi olmasında sazanı yarattın bu kadını niye yarattın

önce bi türkçe kıtlığını düzeltte ondan sonra geç karşıma
anladımm avatardaki baktın fıstık gibi kadın tabi sende 27 yaşında evde kalmış adayı piskolojini anlıyorum tatlım da her kemiğe atlama öyle

valla güzelim 2 senedir bu siteye üyeyim aynı resimle ilk sazan sensin emin ol senden önce kimse avatarım hakkında yorum yapmadı ama neyapsın milletin işi gücü var senin gibi zekadan noksan değillerki boş şeylerle uğraşsınlar
[/B][/B]

ayyy canım benim sen ne kadar terbiyelisin böyle ...tasma ,kemik ,tasmayı salmak ..ayrıca o fotoda hakketen ne nerende belli degil heryer birbirine girmiş gibi duruyor..

çocuk yaaa işde. bu konudan bile tarşışma yaratı... güzel bir bayan resmi ile kendilerini onunla özdeştirmiş.
sonrada .. ben hayatım boyunca kimseye küfür etmedim.. ne yapalım beni de ailem böyle yetişrtirdi... lafın altında kalmam söz söylerim.... bu sarf ettiğin usluba ilgilide ...çoluk çocuğun küfür etmesi gibi gelir gülerim. eğlence çıktı bana valla ne güzel eğleniyorum seninle iyi yaptın valla stres felan kalmadı bende baktıkça gülüyorum senin yazdıklarına... birde özellikle bu avatarına..kocaman bir göbek ve el.. kadının oturduğu bile belli değil....

Allah var ne güzel hatunlar var. ama işde ben o kadar manken model takip etmiyorum.
erkek modeller daha çok dikkatimi çekiyor.... güçlü kaslı erkekler... D:

uğraşıpta sinirlenip kötü söz söyleyim ki sana... onu ailesi böyle yetiştirdiyse suç onun değil.. şimdi bu lafa da atlar cevap verir. ama farkında değil kendini küçük duruma düşürüyor.

Son düzenleme:
avatardaki fıstık gibi kadın seçkin pirilier sen kendin fıstık gibi degilsin anladığım kadarıyla ondan koyamadın hadi banada kemige atlama diyip köpek muamelesi yapta en helalinden bi gri renk ol ..

yok yavrum bende fıstık gibiyim sitede beni bilen bilir
ayrıcada sen dersen sanada derim yavrum gri renk no problem onun gibi mor olmaktan iyidir kaydirigubbakcemile3

al bitane daha hay alllahım bunlar nereleriyle okuyolar şunları yarattın takip et yarabbi

avatara güzel kız resmi koyup kendimi onunlamı özdeştirmişim kaydirigubbakcemile3
canım bu sitede resimlerimide gören oldu ve her gören ondan daha güzel oldumu söyledi sen kasma kendini sempatiksalakcinni

doğru sen ailenden bunları öğreniyorsun vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…