İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

Allah Allah ya...
sizin buraya üye olduğunuzu nereden biliyor da gelip sizi taciz ediyor? Görüşüyor musunuz yani normalde? Nickinize kadar bildiğinize göre..
Her ikinizin de mesaj sayısı çok az...
Ne muammalı bir iş bu!

bensana gelme demıyorum gelıceksın tabıkı geldıgındede karsılastıgımızda asıl ozaman pısman olucaksın.
kocamda gozun olmasaydı sacma sapan sapıkca seyler yazmazdın
kocam benım zaten kızım ısın olmasaydı onun adını anmakla ugrasmazdın
ısıne bak kocamın adını agzına alma ugrasma kocamla yıllar gecmıs gıtmıs unutamadıysan gel yardımcı olayım sana ben.
sen benım burda oldugumu cok ıyı bılıyorsun ozellıkle benım okumam uzulmem ıcın yazdın bunu cok ıyı bılıyorum.
sonkez soyluyorum esımın adını yada hakkında bıseyler duyar yada gorursem senı mahkemeye verıcek esım sonuna kadar ugrasıcak esım senınle.verdıgın rahatsızlık yeter artık.sana ulasmaya calısıyor esım arayıp haddını bıldırmek ıcın hadı ara esımıde konusun ne dıceksen ne ıstıyorsan ona soyle sımdı

önceki mesajlarinizi herkez merak etti..neden sildiniz...ayrica mesaj silmek yasak burda..ceza alabilirsiniz

Bende ona şaşırdım ya 20 adet mesajda hemen nasıl anlaşılır ki akannehir

lale hanım muaammalı falan degıl bu olay.bu hanım uzun zamandır rahatsızlık verıyor zaten bıze.
kendı adı ıle almıs nıckını bende kendı adımla aldım yasadıgı yer ve yazdıgı konular esım hakkında nasıl bılmem nasıl anlamam.hanım efendıye face den msj attım ozel msjını ac senınle konusucam dıye ama hanım yazıp yazıp kacıyor msjını kılıtlıyor yazamıyım dıye.o benımle esımle ugrastıgı ıcın bende onunla ugrasırım tabıkı.

ben soylıcemı soyledım senınle muhatap bıle olmak ıstemıyoum yazmıyorum artık kımseye acıklama yapmak zorunda degılım yeterı kadar sinirimi bozdu zaten.
esımden uzak dur adını anma.son uyarım sana.

sude hanım gerçekten iyi bir hafiye, hulyaaaaa hanım mesajlarınızı neden yazıp siliyorsunuz sude hanımın elinde ne güzel delil olurdu mesajlarınız.

Forumdaki arkadaşlarım herkesten özür diliyorum...forum yöneticleri ben yazdığım şuydu...14 yaşında bir olay yaşadık biz onunla eve gidemedim...ben yıllardır bu olayın etkisindeyim....bu olay yüzündn eve bile hapsedildim...memleketimden taşındım...19 ssene oldu olay geçeli herkes unuttu hayatına dvm etti bense eve hapsedildim..ben kimeyi takip etmiyorum...onun arkadaş listesinden bana ne onlar olunca zaten listede hemen sildim facede hep...beni yanlış göstermeyin...

Sararıp soldum bırde dıl duydum onca...hele bu son olanlar benı ıntıhar etmeye getırdı...

ben senı allaha havale ettım bıde utanmadan yalan soyleyıp üste cıkmaya calısıyorsun
hem suçlu hem güçlü oldun sımdı.benı karalamaya calısıyorsun utanmadan
kımın suclu oldugunu burdakıler bılemez olayı bılmedıklerı ıcın ben de esımde cevremde cok ıyı bılıyor bunu ıstedıgın kadar karalamaya calıs bızı.
evet hafıye oldugumu soylemıssınız evet bukızdan kurtulmak ıcın hayatımdan uzaklastırmak ıcın herseyı yaparım yuvamın bozulmaması ıcın.esım bırak ılgılenme dengesız o kız bızım huzurumuzu bozmak ıcın elınden gelenı yapıyor dıyor kendı mutsuz oldugu ıcın bızımde oyle olmamızı ıstıyor dıyor.ama ben gordukce yazdıklaırnı cıleden cıkıyorum halıyle hele nasıl opustuklerını ballandıra ballandıra anlatınca utanmadan kızdım tabıkıde.

hülyaaa sende yazma canım eski ilişkinle ilgili bişeyler yaşanmışlar ekide kalmış adam evlenmiş çocuğu olmuş kaç yıl geçmiş sizde üzülmüşsünüz dahada üzülmeyin ve üzmeyin

bırde duygu somurusu yapıyor ıntıhar etmeye getırdı bu olaylar dıye.herkes kendıne yapar kızım sen ıstememıssın aılen ıstememmıs esımı o olaydan sonra aılesını de gondermıs ıstetmekmıcın ama sız ıstememıssınız sımdıde ortalıgı bulandırma

Arkadaşlar lütfen konuyu saptırmayalım..
kişisel problemlerinizi bire bir konu içinde çözmeye kalkarsanız,
sitemiz ne hale gelir lütfen bir düşünün...
özel sorunlarınızı özel mesaj yoluyla halledin,
eğer halledemiyorsanız lütfen site dışında halletme yoluna gidin...
bu konu burada kapanmıştır..
konu içeriğiyle alakalı yorum yapacaksanız ne ala,
konu dışı mesaj yazmanın da yasak olduğunu hatırlatmak isterim...

sevgiler...

Lütfen topiği konudışı mesajlarla meşgul etmeyiniz ve konuya dönünüz.
Uygunsuz mesajları KÖTÜ İÇERİK'le bildirirseniz yönetim gerekeni yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…