İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

ilk öpüşmemde 20 yaşındaydım allahım o nasıl bir kalp çarpıntısıydı öyle..çok ilginçti yaa..

o evli erkelerin pesinden kosanlar hic düsünmüyormu acaba...ayni sey birgün kendi baslarinada geleceyini...birgün onlarda evlenecekler cocuklari olacak..acaba onlar ne tepki verirdi ..kimsenin ahi yerde kalmiyor...kimse bunu unutmasin...hem bu dünyada hem gercek dünyada...kul hakkinida unutmasinlar....kim ne yaparsa kendine yapar...bir yuvanin huzurunu kacirmak tatsizlik yaratmak..eslerin arasini bozmak en büyük günahlardan biri..

Son düzenleme:
tesekkur ederım arkadasım
kızın adı hulya bursada oturuyor esım anlatmıstı dengesız normal degl dıye ama bukadar sevıyesını kacıracagını bılmıyordum bı buraya degıl heryere face e
esıme face den msjlar esımın msnsını farklı farklı ısımlerden kaydetmeler ısyerının onune pusuya yatıp esımı takıp etmeler cebını aramalar kızı cok ıyı tanıyorum elbet bulundugum yere gelıcek

tesekkur ederım arkadasım
kızın adı hulya bursada oturuyor esım anlatmıstı dengesız normal degl dıye ama bukadar sevıyesını kacıracagını bılmıyordum bı buraya degıl heryere face e
esıme face den msjlar esımın msnsını farklı farklı ısımlerden kaydetmeler ısyerının onune pusuya yatıp esımı takıp etmeler cebını aramalar kızı cok ıyı tanıyorum elbet bulundugum yere gelıcek
cok ahlak sahibi biriymis...ailesini burdan tebrik etmek istiyorum.iyi yetistirmisler...alkisalkisalkis

modlarım lutfen konuyu kıtlemenızı yada bu msjların sılnmesını ıstıyorum gordukce daha cok kıızyorum
ayrıca burda kımsenın tadını kacırmak ıstemıyorum herkesten ozur dılerım

buraya yazdığı mesajı nasıl görüp cevapladınız peki formlarda o kadar mesajlar var nasıl buldunuzki kişiyi dedektifliğinize hayran kaldım.

aksehırlıler sayfasında gordum kızı msjlarını ınceledım okız
gordukce okudukca dahada sınır olup hergun takıp ettım bugun gene ne yazmıs acaba dıye
ama esımle opustuklerını doya doya utanmadan sıkılmadan anlatınca patladım bende

o delı ıse ben ondan delıyım ozaman
esımın adını onun yada baskasının agzından duymak ıstemıyorum.evlı erkeklere bakan gozler ne dıyım allah büyük allah goruyor allaha havale ettım bıldıgı gıbı yapsın

sasılıcakbısey yok kız konyalı ama ama bursada oturuyor esımle ayrıldıktan sonra ozamanlr bursaya tasınmıslar.sımdı benım oldugum butun forumlarda karsıma cıkıyor
face den tanımadıgı ama benım arkadaslarım olan kısılerı eklıyor ortak arkadas olarak gorunuyor
kız esımı sureklı rahatszı edıyor zaten sımdı arayıp konusacak esım ama tlfunu bulamıyor boyle dengesız bı varlık heryere yazıp yazıp sonrada sılıyor.amacı ınsanları rahatsız etmek bu kısının

X