İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

esimle 20yasinda tanistim daha 4sene ciktik elimi bile tuturmadim ve oda saygi duydu inancima oda cünki inancli bir insan hem seven bekler sabreder 4sene sonra nisanlandiktan sonra 24 yasimda :KK1:
2006dan beri evliyizopuyorumnanaktan

18 :))
Şuan bende onunla evliyim bu arada :KK70:

Son düzenleme:
17 yaşımda :)
Şuan da onunla evliyim...
aşkım benim yaa ikimizin de ilkti. Kenidisi benden 6 yaş büyük :asigim:

ah be guzelım ne kaderın varmıs kac yıl gecmıs hala unutamamıssın sagda solda anlatıp durunca cokmu rahat edıyorsun cokmu mutlu oluyorsun 18 senemı gectı sankı dun gıbı degılmı
ben rahatsız olmuyorum bole anlatmalarından hıc etkılenmıyorum esım zaten ılgılenmıyor senınle sen hala neyın pesındesın anlamıyorum sevıdysen sevdın bıtmıs gecmıs neyın sevgısını tutuyorsun hala
o kısı evlenmıs ıkı cocugu var hala ugrasmaya devam edıyorsun amacın ne senın.derdın ne.ben emınımkı benı takıp eıdyorsun ıkı uc yıl oncede bazı forumlarda yazmıstın ozaman bılmıordum sen oldugunu.tamam sevmıssın asıkmıssın ama bıtmıs artık neyın pesındesın.heryere reklam yaparak yazarak elıne ne gecıyor.koca bır hıc
bız bırbırımızı cok sevıyıyoruz canım bunu anlatamam sana ozellıkle esım delı gıbı aşık bana asla bırakmaz benı.ben bıraksam bıle o bırakmaz benı.anlatabıldımmı.bı amacın varsa bosuna ugrasma bız ayrılmayız asla esımden.send ekendını uzmekle yetınırsın sadece.
sen boyle heryere yazdıkca bende sana cevap vermekten kacınmıcam sen bızım pesımızde oldugun surece bende senın pesındeyım
hoscakal 5 10 temmuzda gorusmek uzre ınsallah gorusuruz

sen utanmazsan boyle yerlere kocamın adını almakla ben senı desıfre etmek ıcın hıc utanmam yuvam ıcın cocuklarım ıcın herseyı yaparım.
forum modları yonetıcı arkadaslarım
bu bayan eşimle ılglı boyle yerlere sacma sapan seyler yazarak benım evlılıgıme zarar vermeye calısıyor lutfen gereklı ıslemler yapılsın heryere heryerde esım hakkınd ayazılar yazıyor buna ızın vermeyın lutfen sevgılı modlarım

sadece buraya yazıdıgını degıl esımı aklındanda sılıceksın kızım adını anma bırdaha benı sınırlendırme

sen utanmazsan boyle yerlere kocamın adını almakla ben senı desıfre etmek ıcın hıc utanmam yuvam ıcın cocuklarım ıcın herseyı yaparım.
forum modları yonetıcı arkadaslarım
bu bayan eşimle ılglı boyle yerlere sacma sapan seyler yazarak benım evlılıgıme zarar vermeye calısıyor lutfen gereklı ıslemler yapılsın heryere heryerde esım hakkınd ayazılar yazıyor buna ızın vermeyın lutfen sevgılı modlarım
ohaa yok artik..:1shok:

buraya acıkacık yazmak ıstemedım ozel msj atmak ıstedım ama msj sayım az oldugu ıcın gonderemedım benı boyle seyler yazmak zorunda bıraktın
kusura bakmayın arkadaslar boyle seyler yazmak ıstemezdım ama gercekten mecbur kaldım
benı kendı yerınıze koyun esınızın 18 20 yıl oncekı sevgılısı bı anda ortaya cıkıcak esınız hakkında askları hakkında sagda solda yazılar yazıcak naparsınız
ben kaldıramıyorum hazmedemıyorum sınırlerımı bozmaya calısıyor dengesız arkadas

X