İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

ilk öpüştüğümde 15 yaşındaydım. zaten çoğu ilki o zaman ki sevgilimle yaşadım. french kiss yapmıştık onunla ilişkimiz ilerledikçe, öpüşmelerimiz cinselliğe yaklaşıyordu. zaten sık sık beni çok istediğini dile getrmşti. öpüşürken elleri göğüslerime falan kayıyordu. ne kadar rahatsız olsam da ben de onu çok istiodm. hatta bir gün onların evinde yalnız kalınca sürtünmeye dayalı bi ilişki yaşamıştık. gençlik işte x)) sonra başka birine aşık olup onu terkettm...guclubacismileopuyorumnanaktan:sm_cool:

20 yaşındaydım..Zaten nasıl yapıldığını bilmediğim için öpüşememiştim sonu gülme kriziyle ve ilk defa öpüştüğümü öğrenen sevgilimin şaşkın bakışlarıyla sonuçlanmıştı :roflol:

seninkide ne tuhaf adammis:))) buna sevinmeliyken bide sasirmis mi :))))

23'üm daha vukuat yok :)))))))))
evlenene kadar yada evlilik yolunda ciddi bir adim atana kadar da vukuat olmayacak!!!
sabrin sonu selamet diyor ve bekliyorum :lepi:

ilk öpüştüğümde 15 yaşındaydım. zaten çoğu ilki o zaman ki sevgilimle yaşadım. french kiss yapmıştık onunla ilişkimiz ilerledikçe, öpüşmelerimiz cinselliğe yaklaşıyordu. zaten sık sık beni çok istediğini dile getrmşti. öpüşürken elleri göğüslerime falan kayıyordu. ne kadar rahatsız olsam da ben de onu çok istiodm. hatta bir gün onların evinde yalnız kalınca sürtünmeye dayalı bi ilişki yaşamıştık. gençlik işte x)) sonra başka birine aşık olup onu terkettm...guclubacismileopuyorumnanaktan:sm_cool:

burnuma erkek kokusu geliyor nedense :sinifsinif:

aa bakın mesaj sayıası da 1miş hani kaydirigubbakcemile3

vur demişler öldürmüşsün askböceği.

:1shok::1shok::1shok::1shok:

13 yasindaydim :ecrin_bebek: :kedi:
cok güzeldi hala beraberiz cok seviyorum askimiiiii:asigim:

aaa utandırma alsanaalsanasmile :kedi:
15 yaşında çıkmaya başladık, 17 mize kadar ancak dayanabildik :jeyyar:
ayy sitedekiler de beni azdı sancak :roflol:

13'de falan opusenler varmis
sen onlarin yaninda geç kalmis de hala rahibe tereza sayilirim :))))))))))))
korkma kiz erken olabilir ama azmis demeyiz diger yorumlari gordukce!!!

aaa utandırma alsanaalsanasmile :kedi:
15 yaşında çıkmaya başladık, 17 mize kadar ancak dayanabildik :jeyyar:
ayy sitedekiler de beni azdı sancak :roflol:

yok canım demezler şekerim normal bişi ben şaka diorum azmış olunur mu hiç o kadarla neler yapanlar ohooo masum öpücükten bişi olmaz:KK1:

20 yaşında sözlümleydi
3 sene çıktık öpüşmedim
sözlenince iş ciddiye bindi haydi Bismillah dedimmm:KK1::KK1:kaydirigubbakcemile3

X