İlk öpüşmenizde kaç yaşınızdaydınız ??

esoux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
208
1
Merhaba kızlar ..çok merak ediyorum. ilk öpüştüğünüzde kaç yaşınızdaydınız ya da sadece eşinizle mi öpüştünüz . :kedi:

ilkolukda iken sınıf arkadaşım yanağıma bi öpücük kondurup kaçmıştı. ben de yakalayıp ona tokat atmıştım :)

ama gerçek anlamda ilk öpüşmem 21 yaşında, şimdiki erkek arkadaşımla oldu :eek:

öpüşmenin yaşı yoktur kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana bi kere insanın aklı başında olmalı
sonra ilişkinin uzunluğu önemli (dün başlayıp bugün öpüşülecek deil ya :umursamaz:)
birbirine güven olmalı Şeniz
ben şahsen bu kişilerin ciddi olduğumuz kişilerin olması taraftarıyım kaydirigubbakcemile2
ya biz türk kızları için öpüşmek öle yabancılarda olduğu gibi deil çok farklı bişi namus yani benim içinde öle..sadece evleneceğim erkeği öpmek isterim..evlenmeyi düşünüpte olmadıysa evlendiğim kişiye saygısızlık yapmış gibi düşünüyorum :1no2:

uzun lafın kısası bende 19 yaşında öpüştüm şuanki sevgilimle :eek::kedi:

öpüşmenin yaşı yoktur kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana bi kere insanın aklı başında olmalı
sonra ilişkinin uzunluğu önemli (dün başlayıp bugün öpüşülecek deil ya :umursamaz:)
birbirine güven olmalı Şeniz
ben şahsen bu kişilerin ciddi olduğumuz kişilerin olması taraftarıyım kaydirigubbakcemile2
ya biz türk kızları için öpüşmek öle yabancılarda olduğu gibi deil çok farklı bişi namus yani benim içinde öle..sadece evleneceğim erkeği öpmek isterim..evlenmeyi düşünüpte olmadıysa evlendiğim kişiye saygısızlık yapmış gibi düşünüyorum :1no2:

uzun lafın kısası bende 19 yaşında öpüştüm şuanki sevgilimle :eek::kedi:

evet canım biz türkler herşeyi namus meselesine bağlmşız aklımızda adeta o yzden de korkuyoruz şu ne der bu ne der lafolur fln diye sanırım:eek:

öpüşmenin ideal yaşı mı olur?
çok güzel birşey öpüşmek bence..
illa arzulu şehvetli olmasına gerek yok ki..
çok masumane ve şefkatli de olabilir.
ben galiba 14-15 yaşında falandım ilk kez öpüştüğümde..

:1shok: kafamçokkarıştı :nazar:

ilk 17 yaşındaydım ve eşimle olmuştu hatta eve gelirken herkes bana bakıyor sanmış ve cok utanmıştım :eek:

sekiz yaşındaydım..okulda beraber gezdiğim bir çocuk vardı tabi çocuğuz işte..diiğer oğlanlar dalga geçiyordu bunla...bi gün kovalamaca oynarken okulun arka tarafına geçtik..tenha yani..sonra da bu hani filmlerde yapıyorlar öyle yapalım mı dedi..bende ne o dedim..bu dudaklarını büzdü..önce kaçtım utandım :kedi: çocukluk işte tvde ne görüyorsan aynen meraktan uyguluyorduk

ben ayıp birşey olduğunu düşünmüyorum şahsen..sositososito ama erkekler karşısındaki kıza ne gözle bakar bu beni şüphelendiriyor

sekiz yaşındaydım..okulda beraber gezdiğim bir çocuk vardı tabi çocuğuz işte..diiğer oğlanlar dalga geçiyordu bunla...bi gün kovalamaca oynarken okulun arka tarafına geçtik..tenha yani..sonra da bu hani filmlerde yapıyorlar öyle yapalım mı dedi..bende ne o dedim..bu dudaklarını büzdü..önce kaçtım utandım :kedi: çocukluk işte tvde ne görüyorsan aynen meraktan uyguluyorduk

BU ÇOK KOMİKMİŞ :sm_cool::roflol:

Bir erkek yanağımdan öptüğünde 11dim..:asigim:
Aynı erkekle 15 yaşında da öpüştük..opuyorumnanaktan

X