İlk ikili test benden :)

biricik mericik

Büyü de gel melegimm :D
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
864
503
Selam kızlar...
Cumartesi doktorumuza gittik. SAT a göre 11+0 dım. ıkili yapacağını sanmıyordum. 50mm i geçmişse yapabiliriz dedi. Bebişim 53,80mm çıknca ense kalınlığına bakıp kan aldırmaya yolladı.
ıkili test için ssklı olduğumuzdan özel hastane 50 tl aldı. Sonuçlar 1 hafta sonra çıkıyormuş.
USG de bebişimin gelişimi 1 hafta ileri çıktı. Yani 12+0 çıktı. Önce endişelenip doktora sorun olur mu diye sordum o da bana "iyimisin sen!" dedikaydirigubbakcemile3 Görümceme göre erkek çocukların gelişimi bir hafta ilerden gidiyomuşCADIARZU Bunu 2009 annelerine sormak lazım:jeyyar:
Bebiş hareketli olsun diye konuştuğumuz gibi giderken çikolata yedim. Nefes almadan USG ye bakıyorum ama hiç hareket yok!!! Korktum! Hareket etmesi gerekmiyo mu dedim. Uyumaya da ihtiyacı var annesi dedi dr. Karnımı salladı ama cuk tık yok. "Babası gibi ağır başlı bu annesine çekse yerinde duramazdı" dedi dr. Beni bir gülmek tuttu. Koca göbeğim hop hop. Dr. usg cihazını karnımdan çekmek zorunda kaldı. Sonra "bakalım uyandırabildin mi bebeğini" dedi. Gerçekten uyanmıştı. Başladı sporazemuszemus Önce yavaş yavaş gerindi. Sonra eller kollar ayaklar...
Tüm haberler iyi değil malesef. ıdrar tahlilimde enfeksiyon riski çıktı:sinifsinif: Antibiyotik kullanıyorum. ınşallah bebişimi etkilemeden geçer. Bi de demir ilacımız var artık, Santafer ford. Bakalım inşallah 2li sonucumuzdan hayırlı haberler alırız:Saruboceq:
Birde fotoğrafımızı koyalım ama maşallah deyin

Eklentiler

• $baby2 001.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 122
gözünaydın canım bak ne güzel gelişimde iyimiş.. idrar enfeksiyonu her gebelikte olur dr bana vajinadan fitil vermişti iğreç bişeydi ama 3 günde geçirdi sağlıkla kucağına alırsn inşallah bebeğini..

canım iyi olmanıza sevindim, bizim topiğe mesaj yazmadan gidince endişelenmiştim ama şükür iyi olun da

maşallah, maşallah kırkbir kere biricik kocaman olmuş bebiş :) demekki ben de bu hafta gittiğimde bu kadar göreceğim. en son gittiğimde fasulye kadardı :) ayy çok heyecanlı.. inş sonuçlarında güzel çıkar tatlım..Rabbim ikinizi de nazarlardan korusun:Saruboceq:

çok sevindim ya
inşallah test sonuçları da temiz çıkar. enfeksiyon gebelikte çok görülüyormuş, napalım katlanacaz.

41 kere maşallah canım yaa çok hoşuma gitti yan uzanmış öyyle yatıyo ohhh çok tatlı yaa..

bende büyümüş hallerini görmeye sabırszlanıyorum bugün 9+4 üm.

öptüm canım...:1hug: :ecrin_bebek:

Gözün aydın canım. Maşallah çok güzel gelişmiş annesi..
ıkili test sonuçlarında iyi çıkar inşallah..
Benim ikili testimde 9 gün sonra en son 8 haftalıkken görmüştüm bebeğimi..
inşallah herşey yolundadır..

Gözünaydın canım, ayrıca maşallah Allah nazarlardan saklasın, bende cumartesi kontrole gidicem inş. güzel haberlerle gelirim.

ay canım maaşallah bebişine benimde gördüğüm böyleydi çok kısa sürdü ama olsun sağlıklı olsunda bebişlerimiz

Gözünaydın biricik maşallah bebişinede canım, bizimde perşembe günü randevumuz var ikili test için inş bir sorun çıkmaz, hepimizin bebekleri sağlıklı olarak gelişsin sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi inş.

Sağolun kızlar. Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasib etsin. Kontrolü olan arkadaşlar inşallah hepimizin yüzü güler sonuçları alınca... AMıN...

ayyy maşşallah bebegimize bende perşembe gideceğim ikiliye alla izin verise inş hiç bir sorun çıkmaz

canım benim gözün aydın inşallah sonuçlarıda iyi olucak darısı başımıza demekki hareketlerini izledin ne muhteşem bir duygudur sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin ALLAH tekrar gözün aydın canım

Teyzelerimiz çok teşşkkür ederiz. Cumartesiyi iple çekiyorum. Hem sıpamı tekrar görücem hem de sapa sağlam olduğunu duyacağım Allahın izniyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…