Aile Planlaması ilk geceden sonra ertesi gün hapı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

rose16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
303
99
arkadaşlar 1 ay sonra düğünüm var. prezervatif ile korunmayı düşünüyoruz. ancak ilk gece kullanmak istemiyoruz. ertesi gün hapını tavsiye eder misiniz, yardımcı olun nolur

bildiğim kadaryla cnm ertesi gn hapları yasaklandı o yzden hiç biyerde yok diye biliorum 1 ay falan hapla korun derm ben snra normal yolla devam edersnz

arkadaşlar 1 ay sonra düğünüm var. prezervatif ile korunmayı düşünüyoruz. ancak ilk gece kullanmak istemiyoruz. ertesi gün hapını tavsiye eder misiniz, yardımcı olun nolur

yumurtlama döneminize gelmiyorsa, ve düzenli adet görüyorsanız gerek yok hapa. yasaklandı mı bilmiyorum ama kullananların çok şikayet ettiklerini biliyorum, altüst ediyor bünyeyi ve hormonları... geri çekme belki bir yöntem olabilir. ilk geceniz için ertesi gün hapıyla kendinizi strese sokmayın..
hayırlı olsun evliliğiniz bu arada

hayır canım yasaklanmadı daha dün kullandım ben norlevoyu tavsiye ederim ama en kısa zamanda içmelisin.ben hiç bir yan etkisini görmedim çok kez kullandım bir kerede değil yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.ama bunu doğum kontrol yöntemi olarak kullanmamak lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…