Ilk gece

İlk gece de kanamam olmadı daha sonrasındaki iliskiler de geldigini görmedim ,bu hamilelik gibi konulara yada herhangi bi saglik konusuna engelmi kızlar
Kendinizi rahat bıraktığınız sürece ve acı hissetmediğimiz sürece (illa kan gelicek diye birşey yok) diyor doktorlar genelde. Ama benim bildiğim ne kadar kasılmasan da illaki bir iki damla gelir diye biliyorum ben

İlk gece de kanamam olmadı daha sonrasındaki iliskiler de geldigini görmedim ,bu hamilelik gibi konulara yada herhangi bi saglik konusuna engelmi kızlar
Kanama olayı çok farklı bazı kişilerde kanama oluyorken bazılarında olmaz vs tartışılır gider...

Kanama ile hamile kalmanın bağlantısı yoktur, sağlık açısından bence çocuk planından önce gidip muayene olmalısın.

Kendinizi rahat bıraktığınız sürece ve acı hissetmediğimiz sürece (illa kan gelicek diye birşey yok) diyor doktorlar genelde. Ama benim bildiğim ne kadar kasılmasan da illaki bir iki damla gelir diye biliyorum ben
Bilemiyorum ama hamileliği falan engellermi sence bilgin var mı?

Ne bilim bir kac aydır deniyoruz olmuyor buna bağlımıdır diye düşündüm, muayene oldum alttan bisey çıkmadı ama doktora bunu sormayı da unuttum

Ne bilim bir kac aydır deniyoruz olmuyor buna bağlımıdır diye düşündüm, muayene oldum alttan bisey çıkmadı ama doktora bunu sormayı da unuttum
Sağlıklı bireylerde doktorlar 1 yıl denemeyi öneriyorlar ve her ay şartlamayın kendinizi.

Zevk almaya bakın stres yapmayın önümüzdeki maçlara bakacağız diyelim

Teşekkür ederim herkes öyle diyor ama elimizde olmuyor regl günü gelince üzülüyorum, 7 aylık evliyiz 5 aydır deniyorum bizimle bir evlenen 2 çiftin hemen oldu eltimde 1 sene sonra istedi onunda anında oldu masallah kendimizi kotu hissettik birden dediğinizi yapmaya çalışacağım

Sağlıklı bireylerde doktorlar 1 yıl denemeyi öneriyorlar ve her ay şartlamayın kendinizi.

Teşekkür ederim herkes öyle diyor ama elimizde olmuyor regl günü gelince üzülüyorum, 7 aylık evliyiz 5 aydır deniyorum bizimle bir evlenen 2 çiftin hemen oldu eltimde 1 sene sonra istedi onunda anında oldu masallah kendimizi kotu hissettik birden dediğinizi yapmaya çalışacağım

Yok her ay 28 günde bir düzenli oluyorum ama 10 gün sürüyor adetim bunu doktora sordum sorun değil dedi 10 günü geçince sorun oluyormuş
İsterseniz bir doktora görünüp kanamanızın gelmediğini söyleyin belki etkisi olan birşey vardır veya yoktur içiniz rahat olsun

Daha 7 aylık evlisin tadını çıkar bence her şeyin , 2 yılımız bitti ben bile erken mi davrandım diyorum.

Kimseyle kıyaslama kendini

Daha 7 aylık evlisin tadını çıkar bence her şeyin , 2 yılımız bitti ben bile erken mi davrandım diyorum.

Kimseyle kıyaslama kendini
Cok sagol yaa valla buraya yeni üye oldum burada ki destekleyen hemcinslerim beni kuvvetlendirdi çok kötü hissetmiştim kendimi teşekkür ederim motiven için, hersey hakkımızda en hayırlısıyla olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…