Aile Planlaması İlk gece korunma

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

deru_deru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2014
7
0
Herkese merhaba internette dolaşırken siteyi fark ettim konuyuda inşallah doru yere açmışımdır. Yazın düğünüm var yanlız hemen çocuk düşünmüyoruz bilindiği gibi de fakat malum ilk gecede hamile kalınabiliyor doğum kontrol hapları kilo yapıyor filan .evli olan ve tecrübeli arkadaşlarımızdan bu konudaki tecrübe ve fikirlerini paylaşmalarını rica ediyorum. ilk gece nasıl bir korunma yöntemini öneriyorsunuz birde nişanlım erken Orgazm oluyor bu sıkıntı yaşatırmı bize nişanlım VEMCAINE alıp kullanırız erken orgazm mı ortadan kaldırırız söyledi fakat bu sprey diş doktorlarının çocukların dişlerini uyuşturmak için kullandıkları sprey zararı olur mu yada eşinde bu tarz sıkıntısı olan ne yaptınız lütfen help :KK14:

Herkese merhaba internette dolaşırken siteyi fark ettim konuyuda inşallah doru yere açmışımdır. Yazın düğünüm var yanlız hemen çocuk düşünmüyoruz bilindiği gibi de fakat malum ilk gecede hamile kalınabiliyor doğum kontrol hapları kilo yapıyor filan .evli olan ve tecrübeli arkadaşlarımızdan bu konudaki tecrübe ve fikirlerini paylaşmalarını rica ediyorum. ilk gece nasıl bir korunma yöntemini öneriyorsunuz birde nişanlım erken Orgazm oluyor bu sıkıntı yaşatırmı bize nişanlım VEMCAINE alıp kullanırız erken orgazm mı ortadan kaldırırız söyledi fakat bu sprey diş doktorlarının çocukların dişlerini uyuşturmak için kullandıkları sprey zararı olur mu yada eşinde bu tarz sıkıntısı olan ne yaptınız lütfen help :KK14:

Çok daha kolay bir yöntem olan prezervatif kullansanız. Hem eşiniz alışmış olur, hem sizin ilaç kullanmanızı gerektirecek bir durum kalmaz.

büyük ihtimal prezervatif kullanacagızda ya internette bazı yerlerde okudum yırtılıyor filan dediler yada şu prezervatif kullanın örnek verende yok sağlamlık acısından yırtılma filan olmaz ne bilim

büyük ihtimal prezervatif kullanacagızda ya internette bazı yerlerde okudum yırtılıyor filan dediler yada şu prezervatif kullanın örnek verende yok sağlamlık acısından yırtılma filan olmaz ne bilim

Olacağını zannetmiyorum, kullanmadan önce kontrol edersiniz. OK kullanıyoruz biz. Düğününüzden önce alın inceleyin içiniz rahat etsin. Hatta nişanlınız denesin. Rahat edip edemeyeceğini de anlamış olur.

Maalesef yok ama ön sevişmenin uzatılması halinde erkeğin daha geç boşaldığını biliyorum.
Doktorla görüşürsünüz çözülebilir bi konudur, sıkıntı etmeyin.

nişanlım hiç doktor olayına yanaşmıyor bile çok sıkıntı ediyorum of yaaa:KK5:

Son düzenleme:
nişanlım hiç doktor olayına yanaşmıyor bile çok sıkıntı ediyorum of yaaa:KK5:

Erkeklerde normal bir durum, niyeyse algılayamıyorlar bunu. Bide çok özür dileyerek soruyorum, çok özel olacak ama erken boşalma sorunu olduğunu nasıl anladınız? Yani ben mi çok dalgınım olayı kavrayamadım yoksa kaçırdığım bir yer mi var bilemedim ondan sordum. Mastürbasyonla anlaşılan bir durum mu?

kondom kullanma bence acıyabilir, yanabilir. ertesi gün hapı kullanmanı tavsiye ederim. gerçi o da mide bulantısı yapıyor. :KK50: seçim senin.

kondom kullanma bence acıyabilir, yanabilir. ertesi gün hapı kullanmanı tavsiye ederim. gerçi o da mide bulantısı yapıyor. :KK50: seçim senin.

bugün bir yerde okudum ertesi gün hapı çok kötü yapıyormuş resmen gününü zehir ediyormuş prezervatif için de oke'yin rötar olanı varmış onu kullanın filan yazmışlar hem yanmayı engelliyor filan dediler bilmiyorum ki yahu :2:

bugün bir yerde okudum ertesi gün hapı çok kötü yapıyormuş resmen gününü zehir ediyormuş prezervatif için de oke'yin rötar olanı varmış onu kullanın filan yazmışlar hem yanmayı engelliyor filan dediler bilmiyorum ki yahu :2:

kondom için iyi düşün, cinsellikten soğuma . çünkü yakıyor ve acıtıyor :KK50:

İlk defa için kondom bence iyi bir seçim değil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X