İlk gece korkusu

tugbaaltn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2024
15
1
26
Bi hafta önce evlendim ama ilk geceden o kadar korkuttular ki bi türlü yapamadık. İkinci gün kızlık zarı patladı sandım kan geldi akşamına da adet oldum 4-5 gün sürdü bitti tekrar denedik zar patlayınca giriyor dediler hemen ama girmiyor ne yapmam lazım sanki orası tıkalı gibi geliyor bi duvar varmış gibi

Kendini kastığından dolayı oluyordur.
Sevişmeyi zevk odaklı yapın, illa girecek diye değil.
Eşin sana masaj yapsın, çok afedersin dilini kullansın. Kaydırıcı vs kullanılabilir.
Yani ön sevişmeyi uzun tutun.
Ondan sonra yavaş yavaş deneyin.

Bi hafta önce evlendim ama ilk geceden o kadar korkuttular ki bi türlü yapamadık. İkinci gün kızlık zarı patladı sandım kan geldi akşamına da adet oldum 4-5 gün sürdü bitti tekrar denedik zar patlayınca giriyor dediler hemen ama girmiyor ne yapmam lazım sanki orası tıkalı gibi geliyor bi duvar varmış gibi
Ön sevişmeyi uzun tutun, senin fiziksel olarak uygun hale gelip gevşemen lazım. Bu halk arasında kadının ıslanması dediğimiz o vajinanın ıslanması kayganlaşması ilişkiyi kolaylaştırır. İlk zamanlar dar olduğu için ister istemez hafif bir ağrı hissedebilirsin. Ama direk ilişkiye girince hangi kadın olsa 10 senelik evli olsa dahi ağrı hisseder. Sakin ol, rahat bırak kendini. Adet sonrası da biraz sıkı olur ilk gün, gerilince de istemsiz kasıyorsundur kendini. Alışana kadar biraz yavaş modda deneyin alışırsınız birbirinize.

farkındaysan korkuttukları için bu durumdasın. Dinlemiceksin öyle patladı çatladı girmiyor yok ,Kanrevan içinde kalacaksın acıdan öleceksin diye de bir şey yok ..olsa millet ayıla bayıla ilişkiye girmez herşeyi geçtim doğum yapmaz .. unutacaksın korkutan kişileri rahat olucaksın kasarsan vajinismus olup yıllarca eşinle birlikte olamazsın hasta olursun. Bu seni daha çok korkutmalı bence ! Bundan sonraki süreci rahat acele etmeden panik etmeden geçirmelisin .. kendini kasacaksın muhtemelen ozaman nemlendirici / kayganlaştırıcı bişey kullanman en mantıklısı ..

Vemcaine sprey ve kayganlaştırıcı jel aldım onlarla da deneyeceğim sizce faydası olur mu
Ayni durumu yasadim. Kayganlastirici jel kullandim bide bebeyagi denedim işe biraz yaradi ama bende mantar yapti bunlar malesef. Bu durumu pskolojik olarak aşmaya bakın devam ederse doktora gorunun. Yoksa aylari yillari bulabilir bu durum..

Vajinismus hastasısın doktora gitmen lazım

X